• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

chickenlover

  • Temu pokrenuo chickenlover
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Hmmm, mozda bih se trebala zrtvovati zarad promovisanja zena u poljoprivredi? :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
Večina članova foruma se nalazi na raspolaganju :lol::lol:
 
C

chickenlover

Guest
Večina članova foruma se nalazi na raspolaganju :lol::lol:

Ne sumnjam da ima kandidata "za suradnju", al problem je prostor za audiciju. :lol::lol::lol::lol:
 
C

chickenlover

Guest
@vjerni983, sudeci po tvom potpisu nema problema oko "kave". Da drmnemo mi poneko pivo i daljina vise nije prepreka.:lol::partyman: Uzdravlje.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ne sumnjam da ima kandidata "za suradnju", al problem je prostor za audiciju. :lol::lol::lol::lol:

Ma naći će se prostor za audiciju a i za "suradnju" mislim, samo neznam bi li bilo dovoljno "suradnica" .
A vjerni je dlizu mene pa ćemo zajedno drmnut dvije-tri za nas :partyman: :drinkers: :drinkers:
 
C

chickenlover

Guest
Ma vidim ja sto bi vi samnom :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer: Al sto cu ja sa vama? :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ajde budi prava i prva
cicojka_b119f.gif
dobrodošla
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
@vjerni983, sudeci po tvom potpisu nema problema oko "kave". Da drmnemo mi poneko pivo i daljina vise nije prepreka.:lol::partyman: Uzdravlje.

He he , dobro dosla na forum a jednako i na rovinjsku rivu piva ledena ceka !!
 
C

chickenlover

Guest
@puknuti
@muhanicar

specijalno za vase oci :butthead::butthead::butthead::butthead::butthead:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
ajde budi prava i prva
cicojka_b119f.gif
dobrodošla

:rolfer: koji si ti car :rolfer:

dobro došla i izbjegavaj ovoga puknutog pošto je dobar za druženje kao svinjski grip
 

Najnoviji postovi

Na vrh