• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

chickenlover

  • Temu pokrenuo chickenlover
  • Datum prvog posta

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ajd otvori temu o organskom gnojivu pa napiši nešto, baš me zanima kak bi se to moglo višekratno primjenit, recimo ja krastavce prskam i zaljevam prirodnim tvarima npr. kopriva, vrba sadim bosiljak itd.Mislim ak ti nije problem, vidim da si gledala i ptala o toj temi.:prayer:
 
C

chickenlover

Guest
Da ne poveruje covek da se niko ovde jos nije setio da mi "cestita" zemljotres. :finga:
 
G

GROF

Guest
Da ne poveruje covek da se niko ovde jos nije setio da mi "cestita" zemljotres. :finga:

., ej!., oprosti!

., ma čuo sam nešto od moji drugara iz zemlje Srbije!., ali, tako su mi to rekli u tom tonu koda se zezaju!., žao mi je., pa to je strašno.-, nadam se da nije bilo velikih šteta i žrtava???.-
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
ne znam, kod mene još ništa nije zatreslo, valjda zbog vremenske razlike...:vragek:
 
B

BAGERISTA

Guest
Da ne poveruje covek da se niko ovde jos nije setio da mi "cestita" zemljotres. :finga:

Čuli smo nešto su na televiziji rekli,,,,,,,,,,nadam se da se nisi tresla.......:rolfer::rolfer:

Šala,,,imam i ja tetu gore,,,pa nije ljepo kad ti sve uništi ča si cili život stvara,,,,a da ne govorin još i ako je koja tragedija..:(:(
 
C

chickenlover

Guest
Da vam iskreno kazem, nisam znala hocu li ujutro naci kucu na istom mestu gde sam je ostavila.
 
B

BAGERISTA

Guest
Da vam iskreno kazem, nisam znala hocu li ujutro naci kucu na istom mestu gde sam je ostavila.

Izvini na zafrkanciji,,,,nije bilo namijerno,,,ali stvarno je jako teško,,,kad gledaš da se ruši i uništava šta si stvaro s mukom............:(:(

Ali evo,,,da pitam ,jeli ima kod tebe štete.....:scratch
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
ma glavno da ti nije ništa,a za ostalo je lako,hmmm....ma vraga je lako,kad vidiš da ti ono što stvaraš godinama može nestati u trenu....dođe ti da ti se srce raspukne......:cry:
 
C

chickenlover

Guest
@bager, nemas brige za zafrkanciju, nikad nisam protiv dobre sale, neka je i na moj racun. Uostalom, sta ostaje coveku kad je u nevolji nego da okrene na zajebanciju, pa bar nekako pregura. Meni sva sreca nije bilo neke stete vredne pomena, al smo se ja i klinci dobrano isprepadali. Drmalo je da ne poverujes. Namestaj se pomerao i padao po kuci i bilo je skoro ko da ce svakog casa da ti prodje onaj cuveni "film" pred ocima. Sad je fala Bogu gotovo i opet smo u normali. :partyman:

@puknuti, kako to mislis "gde se motam"?
 
C

chickenlover

Guest
aha ,
couple_d2463.gif

Da,to je definitivno mogla biti bolja verzija dogadjaja, hi,hi,hi...zapamticu za sledece preuredjivanje stana.
 
W

Wilma L.

Guest
Evo da te i ja pozdravim zemljakinjo,beograđanko kao i ja što jesam.
Dobrodošla.
Duže me nije bio na forumu pa malo kasnim!
Nadoknadićemo.
 
C

chickenlover

Guest
Evo da te i ja pozdravim zemljakinjo,beograđanko kao i ja što jesam.
Dobrodošla.
Duže me nije bio na forumu pa malo kasnim!
Nadoknadićemo.

Ovo je iznenadjenje...kako bilo, lepo od tebe da se javis. :gitarist:
 
W

Wilma L.

Guest
Ovo je iznenadjenje...kako bilo, lepo od tebe da se javis. :gitarist:

..zašto iznenađenje,pa ima nas ovde sa svih strana i vetrova i baš zato nam je i dobro i poućno!:vragek:i ovi naši muški su nas odlićno prihvatili što mi je izuzetno drago,puno znaju i pomažu!:heart:
 
C

chickenlover

Guest
..zašto iznenađenje,pa ima nas ovde sa svih strana i vetrova i baš zato nam je i dobro i poućno!:vragek:i ovi naši muški su nas odlićno prihvatili što mi je izuzetno drago,puno znaju i pomažu!:heart:

Sto jeste jeste, momci su ovde sasvim ok...al ovi "nasi"...pola ih pobeze, a pola pod kamuflazom...nije bas za ponos. Mada ima izuzetaka, al niko iz Beograda. Elem, gde si ti sad, sta radis?
 
W

Wilma L.

Guest
...u okolini Čakovca,već 10 godina.
Imala krmaće,prasiće,neisplativo pa odustala..onda koze i mleko pa odustala,moraš ih imati 100 da uopće otkupljuju mleko,odustala i ostala na 3 koze,dva konja,par vjetnamskih svinja i par spašenih pasa,mačaka...
Nisam zaposlena i radim na zemlji toliko da živinu pohranim,kuruza,zob,seno...malo za rekreaciju!:gitarist:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Sto jeste jeste, momci su ovde sasvim ok...al ovi "nasi"...pola ih pobeze, a pola pod kamuflazom...nije bas za ponos. Mada ima izuzetaka, al niko iz Beograda. Elem, gde si ti sad, sta radis?

Uvjek jesmo i uvjek ćemo biti, vi pmažete nama mi vam, tako mora biti cure moje, sklad i prijeteljstvo pozdrav cure moje :partyman::partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Uvjek jesmo i uvjek ćemo biti, vi pmažete nama mi vam, tako mora biti cure moje, sklad i prijeteljstvo pozdrav cure moje :partyman::partyman::partyman:

pa moramo izmjenjivat iskustva....:lol:
 
C

chickenlover

Guest
Ma ja o vama momcima sve najbolje samo imam da kazem :prayer:...nego sam kudila neke sa "nase" strane sto su dosli, omirisali forum, pa pobegli kud koji, ko da ce im neko glavu odgristi.
 
Na vrh