• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CHlas

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Napokon dobre vijesti...
Jutros sam odvezao majstoru, i evo, patio se čovjek čitav dan, ali je uspio napraviti... Svaka mu čast :icon_kidra:

@MrSima... Mi smo godinu prije nego što smo nabavili prikolicu radili ručno, te godine smo dovezli 12000 bala... Razlika u radu je neopisiva... Mi smo platili 5000 €

E super da ste to rijesili :icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu:
Pali :tractor: i na posao
Kako je majstor to rijesio?
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro je samo neka dela bez greške.....:icon_jook::icon_jook:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Nisam ga pitao kako je tocno rijesio, samo govori da se patio cijeli dan... Neka je on napravio... Znam kome treba vozit ako se ponovno desi...

A evo u međuvremeno, i nešto se radilo..

Ja i tata napravili radio za zekana :) Sada je uživancija raditi...

up7n8u9bvyqtb8su12a.jpg

awh1xjzz3lbazassi7t4.jpg



A ovako izgleda u traktoru

j8x5qnf715t91x4tlugo.jpg

r85fhjtf7vnrqau05wfe.jpg

p77bsqsz8qninzsgete5.jpg

hmrpon4rbmadywnk3sr.jpg



Probavao sam i kosit... Sva sreća pa sam se sam izvukao...

4k00idzzmwssqvtdb0u.jpg


Na ovoj slici sam čekao komisiju, položio sam za motor do 125 ccm, sada mogu voziti traktor bez problema :) U četvrtak dižem dozvolu

gub86f4mrwfgmu5qe83.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipčo odrađeno,i kutija svaka čast,,:(y):,,ali zašto bijela,ili je bila več te boje....:=-:

Vidim mokro bilo za kosit,.....:(wait):

A položilo se,za dva kotača,pamet u glavu,više ti ništa neču reč...:(wait)::(wait):
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Cestitike na polozenom ispitu :drink:
Dobro dosao u klub :icon_pidu:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Kolega dali možeš molim te poslikati malo zadnji kraj prikolice i onu rampu za istovar!? Dali se ona može skretati ljevo desno? :icon_e_biggrin:

Čestitke za položen vozački! :8):

Ljepo napravljena kutija za radio, to neka plastika ili!? :icon_razz:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Hvala, hvala...

Kutija je napravljena od plexiglass-a, ali je morala biti bijela zato što nam je trebao deblji plexi... Neka on svira.. Sada je užitak raditi :)

@MrSima

Evo za pola sata će slike biti ovdje.. Istovarna rampa se može micati lijevo-desno, a ona podiže do 5 metara visine...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma sad baš ako bi htjeo mogao bi ju tapecirati, ali nije potrebno, ovo lako prebrišeš ako se zapraši..:)

Oho, ljepa visina dizanja!
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Evo kolega slike...

Ovako stoje sada

3d7d3mcxqp7uf4vb4cl.jpg

x3tob42tpwypqv870qve.jpg


A ovako, kada se pomaknu

7cnp1fkbxcthb9ywvei.jpg

pytqt6bop7nale6qmh6u.jpg



A, radi na ovaj princip

2utwu5gx6n55ulghb1db.jpg

nc7tasif9txifu8qk3.jpg

cj8esdzo1laj21c87lr7.jpg
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Nego kolega, čitam sad tvoju temu i o prikolici si bio pisao da je visoka 3m, a sad kažeš da je 4m, el onda ona možda 3.5m??
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Nego kolega, čitam sad tvoju temu i o prikolici si bio pisao da je visoka 3m, a sad kažeš da je 4m, el onda ona možda 3.5m??


Desila mi se greška... 3 metra je bila visoka u prikolici u kojoj smo ju dovezli... Kada smo stavili točkove, i kada samo postavljali šipke gore dobili smo još metar... Moja greška, izvini...

LP
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Evo novi video, snimljeno prije par dana

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=K2Wj2OVOGR0[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh