• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CHlas

B

BAGERISTA

Guest
Kod nas,,je išlo sve,,,,jedino smo mijenjali,,jedan lanac,,koji je bio pri kraju,,,a paso ja sa zmaja,,i ima novog doma,,,,i stim je i prodana,,,,,,,,,,,,,,,,,i dans,dela ko singerica......:partyman::partyman:čovik je bio prezadovoljan..
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Bitno je da se proda kvalitetno, i zaradiš poštovanje !

E sada raja, svi koji čitate, jel možda znate nekoga da vrši prijevoz sa kamionon ( sa velikom prikolicom ) iz BiH do okolice Beograda ?

Ako je moguće jeftino, treba dovest mašineriju iz Beograda kod nas u BiH ( Kraj Gradačca ) i to bi išlo u dvije ture, jer ne stane sve u jednu...

Ako ide povratkom iz BG, još bolje, ako nije problem pa mi javite, hvala !
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Evo, da ne bude da nist ne radim, danas sam vozil zekana i rotodrljaču 3 m,,,

p2603121656.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Eto,,,,,barem da se nešto dela..........,,ali ova iza je hebena..:supz::supz:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Ma hebena je ona za njega... Šira je 40-ak CM na obadvije strane, i kada idem na uzbrdicu odma ga propinje... pa valjalo polako :rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim na slikama,,,,da dobro strši.........
Ali ne vrtiš je s njim,,,nego ms đonijem,,ili:shock::shock:
 
B

BAGERISTA

Guest
E tako da ,,:rolleyess::rolleyess:počeja gledat,,,..

Šta kaže rođak,,kako je zadovoljan s đonijem,,,jel ga novog uzima........
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Ma ovaj je ostario, fino..
Iz Švicarske ga uvezo,, sve ukupno platio 35000 € :shock:
John Deere 7810 i nadograđen je na 220 KS.. Ne znam kako, ali imaju te nekakve "čipove" i sa njima nadograde konje... Malo mi je to smješno al ajd'...
On dođe tu samo za sezonu, kada sam zauzet, pa odradi njive i nazad u Švicarsku...
Ima on dosta mašinerije tamo, uglavnom uvozi iz Švicarske i preprodaje...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajd,,neka,,,dok ide dobro....:prayer:ako se uspije prodat dobro je,,,mada je sve manje i prodaje...
A te konje,,,,,,,,neznam šta da kažem,,,,,ali kako došli tako ošli,,,,,,,nije to dobro za motore po meni.....sad svako nek misli kako oče..
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Ma drži on do motora.. Sa tim traktorom i sa toliko KS može vuć 6 brazdi, dok on vuče samo 3... Ima jednu dvoosovinku stane 10 tona u nju, i to je to, ostalo radi sa manjim, ima i Fendta 106 LSA mislim.. Mašina :supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nisi me razumija šta sam htio reč,,,,,,da su to napucani konji,,,,,preko neznam ni ja čega,,,i to nije dobro za motor....8)
Ti imaš isto đonija..:?:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Nemam ja traktora... Nažalost...
Još sam školarac :?
Al' zato komšija i moj otac idu u proizvodnju peleta, pa sam se fino naš'o...A uz to imam djeda, pa čim stignem odem mu pomoć i tako...
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro je bitno da se nešto dela.....8)8)
Ajde,,,je krenula proizvodnja,,ili :!::!:ako ne neka krene čimm prije..i sa srečom..
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Treba se još isplatit fina cifra eurića...
Pa se to mora dovest u dvije ture, ljudi traže po 1000 KM da se doveze.. Pa čekamo da Uskrs prođe pa ćemo onda gledat..
Nas ti je taj lik tak preveslao... Kada smo bili kod njega ( u 2011. godini ) rekao je on da mi nemamo problema ni sa prijevozom, ni sa carinom !
I kada smo počeli plaćat, ratu po ratu, sve nam je dodavao cjene, treba ovo, treba ono... sada je rekao da mi sami sebi moramo naći prijevoz, a kako je počelo i na carini će da nas sjebe...
 
B

BAGERISTA

Guest
E svega je,,,,,,,,pa i ljudi,,koji ne zaslužuju ljepu riječ..

Ajd nek čim prije to riješite,,,,jer ovo če koštat,,,,,,nažalost,,,,radi budale..:mad::mad:pa stvarno ima svega..
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Cifra je velika, a on nam je spustio cjenu za 3000 € da pola platimo preko keša...
Pa se ti gledaj kako je to... I onda nakon što smo to prihvatili, u "magli" nam je naplatio te tri tisuće €... Al kad si već podav'o tol'ko novca, nemreš stat...
 
B

BAGERISTA

Guest
Znam da,,,,,,,razumijem te..
A niš sad do kraja i nema druge..odradit,,,....
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Danas je završeno... Šupa je zatvorena, mašine uparkirane... Milina :rolleyess:

p2903121302.jpg

p290312130201.jpg



A kad sam već bio tamo, uslikao sam kosačicu ;)

p2903121241.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,,,,,stvarno lip,:prayer:,,,koja je visina ovih vratiju,,,??
Jel ovo neki stiropor na vratima iznutra..
 

Najnoviji postovi

Na vrh