• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijena stajnjaka

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Najbolje ćeš vidjet na njuškalu i zavisi kako naletiš. Ako blizu ima netko veliku farmu dobit ćeš ga praktično besplatno a ako nema teško ćeš ga i nać. Onda već prijevoz nabija troškove.

Ja sam platio zreli ovčji 2000kn (kakvih 24-25m3) a bilo je svježeg 7 prikolica (4t). Prijevoz kamionom me koštao 1000kn jer mi čovjek za te novce nije htio dopeljat 6 prikolica na njivu 9km dalje.

Poslije mi je rekao jedan čovjek da sam mogao za manje od pola tih novaca dobit duplo više kravljeg gnoja sa prijevozom ali svježi. Čovjek ima puno grla i ne zna kud bi sa gnojem.

Sve zavisi kak naletiš.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ovi sta imaju viska ustvari neznaju kud bi vise s njim i to im je problem a dok ih netko pita niti sami neznaju sto bi trazili, misle da prodaju zlato i da je sve malo koliko god rekli. Imao sam takvih problema a rijesenje je vrlo lako odes u peto selo i tam ti ga poklone i ne zale vec su sretni da je izvezeno, samo trpaj
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
kod mene jedna firma daje besplatno,jos ti ga i natrpaju..tvoj je samo prijevoz..nagodinu budem probao ugovoriti neke vece kolicine toga,prijevoz kamion + prikolica bude kostala oko 400kn..u odnosu na umjetno to je cista bagatela..
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ima kod mene u selu covijek po 100kn prikolica,a kad bi uzeo vise il sve, islo bi i puno jeftinije....tako da je cijena najvjerovatnije vezana uz ponudu i potraznju.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Da li je skupo 1.000kn šleper stajnjaka dovežen na njivu ?
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Definiraj šleper, 12, 15, 25m3? Kravlji, ovčji, konjski, kokošji gnoj? Svjež, zrel?
I opet je sve subjektivno kako ti i kažu. Negdje ne možeš birat, sretan si da išta nađeš a negdje ga dobiješ skoro besplatno.
Ako je kamion 21m3 ne čini se puno, ok cijena.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pileći gnoj - kamion plus prikolica ,skipano na koju njivu hoćeš - 2300 kn - dovoljno za jedan ha.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Definiraj šleper, 12, 15, 25m3? Kravlji, ovčji, konjski, kokošji gnoj? Svjež, zrel?
I opet je sve subjektivno kako ti i kažu. Negdje ne možeš birat, sretan si da išta nađeš a negdje ga dobiješ skoro besplatno.
Ako je kamion 21m3 ne čini se puno, ok cijena.



šleper 25m3, konjski gnoj ..dosta slame -.-
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
@codexnox, tehnostrojka 7 t stajnjaka s razbacivanjem - 500 kn. u đakovu ;) a mislim da mandarić čak i besplatno djeli pileći, vidim da se razvozi di god ko stigne, valjda ne zna šta će s njim...
a razbacivanje jesi rješio? nije puno para za šleper, ali treba to razbacit. muka isusova ako misliš ručno...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Ma kakvi ručno, ima tri slepera i još bi trebao uzet karbokalk pa sve skupa razbacat ...

a taj sa tehnostrojem,jel radi i ovako uslužno?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ne znam, mogu pitat, to je treća kuća od mene. i nije taj, nego ta :D: ne znam za šta radiš točno, ali mislim da je i bandalo popravio svoju đubretaru, a on je radio uslužno, ima rusa i rakovicu, a prikolica je 5 t. ide to brzo i s tim prikolicama, ja sam s takvom dnevno vozio 50 t s farme do njive, a tebi ako je sve na njivi, to bi trebalo bit dnevno barem 80-90 t...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Neznam ja di ti ziviš?

A bandala znam, svaki dan prolazim kraj njegove kuće, tak da kad dođe vrijeme pitat ću ga ,al onda još treba i utovarivač naći.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
u franje račkog, mislio sam da znaš tko je jedina žena koja vodi farmu u đakovu... mislim da bandalo ima pauk, a ova susjeda ima i pauk na rakovici i prednji utovarivač na zetoru... nego, di to treba radit, ako hoćeš da pitam ženu jel radi uslužno, pa da joj znam točno reć di, šta i kako :D:
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
kod mene jedna firma daje besplatno,jos ti ga i natrpaju..tvoj je samo prijevoz..nagodinu budem probao ugovoriti neke vece kolicine toga,prijevoz kamion + prikolica bude kostala oko 400kn..u odnosu na umjetno to je cista bagatela..

jel to u Zdencima, moji svake godine uzmaju 10-tak kamiona (četveroosovince od Jakovića)
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
u franje račkog, mislio sam da znaš tko je jedina žena koja vodi farmu u đakovu... mislim da bandalo ima pauk, a ova susjeda ima i pauk na rakovici i prednji utovarivač na zetoru... nego, di to treba radit, ako hoćeš da pitam ženu jel radi uslužno, pa da joj znam točno reć di, šta i kako :D:

hah ma neznam koja je to žena...
aj napiši u pp..

a to kod mene se radi u svetoblažju.

čut ćemo se još za "ženu" i usluge :D
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
:icon_confused:
mislim da si sam moraš trpat i plaćaš u biti prijevoz

susjed mi tamo radi pa je pricao da je on trpao,a da odredeni prijevoznici pristali i za 300 kn prijevoza do njega..
 

Najnoviji postovi

Na vrh