• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene na tržnicama

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Još jedanput: pojedinci mogu zlorabiti, ali nemreš tvrditi da su svi lopovi i zlorabe povjerenje.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,669

bilo je lijepo dok je trajalo, vraćamo se izgleda na tvorničke postavke od prije korone...

inače mi koji prodajemo svoje proizvode krajnjem kupcu; paradajz 3 eura, paprika 3, mladi grah ruđeni 8, u mahuni 4, krastavci 3, mrkva 3, tikvice 2 eura, ljute feferone 10...
s time da će se ove godine (za razliku od prošlih) i skuhati pradajza, i napraviti ajvara, i nakiseliti krastavaca...osjeti se zaglava pomalo...a proizvodnja narasla ;)
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,315
Na placu oliti tržnici!
Dovezi onu papriku ili krastavce i pokušaj prodati za recimo 1€/kg.
Šverceri će te linčovati jer je kod njih 2€ pa na više jer tada gube!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,201
Išel sam tražiti po netu cijenu tikvica i naišel na ovu temu.
Onda sam pročital par zadnjih stranica i ostal zabezeknut sa cijenama.
Ovo kaj Darijus cijeni je kod nas ili duplo ili tri puta jeftinije.
Ko da živimo na drugoj planeti.

Dobro je netko napisal, da su stvarno takve cijene, ljudi bi poceli crkavati od gladi.

Dobro, jasno je da je inflacija podigla sve cijene, ali ovo sa žitaricama mi nije jasno.
Kukuruz pada na 150 eur tona, pa što se to događa, rado da se budu peči ložile s njim.
A ako mi još malo popuste živci, budem zakapčil tanjuraču i ovoga kaj je sad na polju svega povaljam i zatučem u crnu zemlju.
Pa ako smo ludi, da poludimo do kraja.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
749
To ti je na tržnici, puno toga se baci i ne proda. Nisam lud da podcjenjujem tuđi trud, ali isto tako ne kupujem i nikada neću po toj cijeni jer mi ne odgovara. Ljudi na tržnici mogu cijenit koliko hoće, ali ja neću nikada kupit.
 

Najnoviji postovi

Na vrh