• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene umjetnih gnojiva

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Neisplati se nikako ,jer kolko je razlika u cijeni puno vise je u kvaliteti... samo svi mi uvijek kemijamo da prodjemo jeftinije,a na kraju to jeftinije izidje puno skuplje...
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Pa šta nije kutinsko gnojivo isto u sloveniji kao i kod nas samo jeftinije?

Poslano sa mog ZTE Blade L3 koristeći Tapatalk
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
za jesen je bilo vukovarsko i yara, kutinu baš nisam videl.
Razlika je u pdvju 9.5% kod nas.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,163
Pa to, pitam koliko kosta kutinsko gnojivo u Slo.
Znam da je jedne godine bilo puno jeftinije pa bi se isplatilo otici, jos da se najde nas par pa da dovezemo sleper mislim da bi usteda bio dosta velika..
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Isplatilo bi se ali ne meni za par stotina kila a mozda i bi kad bi se skupilo nas vise ali kod mene je to tesko

Poslano sa mog ZTE Blade L3 koristeći Tapatalk
 

adviser

Član
Tu od
23 Lis 2009
Poruka
148
Kutina 15-15-15+3S /40kg = 23- 24€ sa PDV - KZ Metlika to je cjena ovih dana . 40km od Karlovca . za šleper svakako bi verovatno koji rabat izposlovali . OPG u sustavu PDV dobiju povrat poreza .
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Ja sam bil nedavno kod cerjaka u brežicama i KAN će biti 16 eura 50 kg ,a cijena NPK je 23 eura isto 50 kg,to je za sad jer će tek pred kraj prvog mjeseca imat više toga u ponudi.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma to se ne isplati dođe isto kad zbrojiš prijevoz ali žalosno kod njih jeftinije nego kod nas .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bolje yara kutina bude brzo propala s ovom cijenom .
Svi ce uzet kvalitetnije .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Samo neka opet bum kupil yare pa neka oni prodaju petrokemiju kome oće
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nemoj se previše zanesti da buš yaru dugo kupoval po staroj cijeni. Na našem tržištu funkcionira sistem spojenih posuda, a posebno kod poskupljenja.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Dajte mi recite koliko ljudi nad 40-45 godina zna kaj su yara gnojiva.
Kod nas je kd takih zako petrokemija i.:icon_blackeye:
 

Najnoviji postovi

Na vrh