• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene usluga?

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,253
Pa nije baš sve u krivu,ima dosta istine u onom što zbori,možda neke stvari preuveličava,ali u straha su velike oči.
 
  • Like
Reactions: ZJ

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Nemoj me krivo shvatiti,ali mislim da se on nema straha, ostalo si u pravu. Ima on neki svoj posebni "štih"
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
899
Konopac oko pojasa i neko da te drži sa druge strane, ako imas oluk onda to nije nikakav problem
zavrsio sam brate, polegao merdevine preko krova i isao po njima... :))
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
K'o ne želi da mu radiš,nebu došao i da ti njemu platiš.
Ima i druga strana priče. E sad nebi nekom žeo e da plaća dukatima. Lani kolegi poberem negdje oko ral i pol zobi za đabe. Ove godine mi se nije jednostavno nikom išlo. Zove par puta napokon odem pobrati neki dan i bude kao denesao novce čim stigne. Svaki dan prolazi pored moje kuće i nema vremena i veli ako mi trebaju novci da dođem po njih. E baš neću. Nisam do sad propao nebum ni sad zbog tih par stotina kuna. A moj kombajn bude radio samo za mene.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Izgleda da je naučio na prošlo godišnji račun, no nemoj se uvrijediti to si sam kriv. Ral i pol prošle godine badava,to meni nije jasno.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
Dok nisam imao nekih svojih strojeva znao sam ponekad posuditi od njega tak da sam se osjećao dužnim nekako mu vratiti. Kao i još nekima. Mislim da je to sad bilo završno ove godine.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Rekao je jedan moj poznanik, auto i žena se ne posuđuje,jedino je razlika to da se žena može sama posuditi. Mislim da bu to prijateljstvo odsad malo "slabije"
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Mislim da sam točno napisao,pročitaj ponovno 😉 Obje tvrdnje su"točne"
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,712
Baš badava, ili...
pa odnesel sam mu prošle godine 20 litri nafte jer mi je u proljeću zoral hektar za kukuruz ipripremil sa rotobranom i isto to napravil u jesen za tritikal i zob.....:)
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,712
@Tommy Fendt je spalil tolko da ak ju tu količinu nasipam u Zetora nemoram uopće iti na njivu...;)
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,534
Je spalil al je i napravil… O udobnosti da ne govorim… 😉
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Tak se prava prijateljstva grade,svaka čast dečki,a pogotovo onom gazdi sa Fendtom
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Ima i druga strana priče. E sad nebi nekom žeo e da plaća dukatima. Lani kolegi poberem negdje oko ral i pol zobi za đabe. Ove godine mi se nije jednostavno nikom išlo. Zove par puta napokon odem pobrati neki dan i bude kao denesao novce čim stigne. Svaki dan prolazi pored moje kuće i nema vremena i veli ako mi trebaju novci da dođem po njih. E baš neću. Nisam do sad propao nebum ni sad zbog tih par stotina kuna. A moj kombajn bude radio samo za mene.
Ma najbolje strogo sebi i mir. Išao sam ove god 800kn ral ljudima s kojim imam suradnju, pa da bi do njive došao morao sam krčiti grane.. Šta bi bilo da imam kabinu ovako sam se provukao jedva..

Isto u sjetvi kukuruza potanjuraju jednom ili dvaput, pa sij lijepo s markirima.. Baš me zanima kako bi bilo lijepo ravno posijano s malim fergusonom i olt msk.

Već sam rekao priča oko usluga štima samo sa nekakvom suradnjom da svake godine ideš istim ljudima pa onda i jedna i druga strana zna šta radi.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,534
Izgleda da se nismo skužili. Ja sam skužil da je puno potrošil u odnosu na Zetora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh