• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene uslužnih poljoprivrednih radova

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
kod mene jedni računaju 50kn-100čhv, sa malčiranjem 70kn,ili 200-220kn po kibli odnosno kako ko svak ima svoju cijenu
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
Oprosti ali kaj ovo znači "3500-600 kn/ral Ok ovo shvaćam 600kn ali ovo 3500 nije to valjda isto kn"
:!:

dobro je toma rekel...to je model berača...sip eko 3500...oprosti ak je malo smotano napisano:prayer:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
dobro je toma rekel...to je model berača...sip eko 3500...oprosti ak je malo smotano napisano:prayer:

Ja si mislim pa nije valjda 3500 kn pa si mislim za to i ono kaj si radil sam kupš kukuruz
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
ja bio kod kombajnerai cijena prava sitnica 1000 kn ral u igri burgoin8 dvoredni u ponedjeljak startamo:mad:
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Ma gdje to?????????????????????
poz.. šanana, već sam nekoliko puta spominjao da se uvede lokacija korisnika pod obavezno...nebi bilo nepotrebnih pitanja kao ovo tvoje a time i gomilanja postova..
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
to vam je našem lijepom hrvatskom zagorju okolica stubičke toplice i tako imam 7 rali i nemam izbora:mad:
 

Najnoviji postovi

Na vrh