• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene zitarica u zetvi 2008

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Eto tako, htio sam malo provocirati. Sad neki vide kako je meni stalno. Kad sam rekao da neka šute i glade bradu na kunu i pola, svi su dizali buku. Sad su ulazni troškovi za pšenicu znatno veći nego za prošlu sezonu, a cijena bi mogla biti duplo manja. Osobno, na ove troškove sada, još uvijek bih bio zadovoljan s cijenom od kunu i pola, ali o tome se može samo sanjati. Ovako, naoko, neće biti ni gubitka ni dobitka, naravno uz prinose od 7 tona i više po hektaru.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
iskreno ja sam optimist uvijek i opet oceujek ove godine da bude 120 -130+pdv----
ono nije valjda na ce nas bas htjet potpuno unistit.....
dosta ljudi sije psenicu tako da ako nebude prihvatljiva cijena mislim da ce doci do vecih prosjveda jer nadam se da necemo pustiti da nas vozaju zedne preko vode...
 

Najnoviji postovi

Na vrh