• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ciji je tata jaci i ostale prepirke IMT:Torpedo te njima sli

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Neče dovesti do bezveznih prepiranja jer ste več dovoljno prepirali do sad,
,- ja ču odključat na dva dana samo da se riješi anketa -baš me zanima kako če završiti!
 
R

Ratarko

Guest
Hehe , Bobo bi samo zaključavao teme a rame uz rame je sudjelovao u tzv. prepiranju kako ga on sam zove :lol:
Ja dajem svoj glas za IMT jer nema smisla da Torpedo " pobjedi " kad je lošiji traktor za njive površinom od 0.3 do 1.23 jutra :wink:

Sada ozbiljno , anketa je sranje za razliku od one prve ankete , koji vam je ***** ljudi , kakav moj tata - tvoj tata ?
Kakve prepirke spominjete ? Ako ja mislim da je Torpedo bolji od IMT-a zašto se to karektizira kao prepirka i odmah Bobo leti zaključavati temu jer šta mislite da ispade u anketi da je Torpedo stvarno bolji od IMT-a , joj tragedije .

Å to je to Torpedo traktor a što IMT traktor ?
Ako želite vidjeti kako narod diše postavite direktno pitanje ...

Koji je bolji traktor TD 75 ili IMT ... pojma nemam koji .
 
B

Bobo

Guest
Nista, razlog za zakljucavanje teme sam naveo, Mario misli da nece biti opet glupih prepucavanja, ali ja vidim suprotno...

Naslov teme je ciji je tata jaci, jer su to bezvezne prepirke koje ne vode nikuda. Torpedo je dobar jednima IMT nije, drugi misle razlicito. Dvije strane se ne slazu u misljenjima i jedna drugoj namece svoje misljenje, a druga se zestoko opire. Tako bi mogli do sutra...

Sto bi se reklo, svaka budala ima svoje veselje, pa tako i ja...


Posebno za Ratarka: da vidi kako je to kad se izvlaci iz konteksta ;)
Ratarko kaže:
Ja dajem svoj glas za IMT jer nema smisla da Torpedo " pobjedi " kad je lošiji traktor

Cak je i Ratarko priznao "nemoguce" ;) 8)
 
R

Ratarko

Guest
Uh jesi me odkvotao , totalno kontra od onoga što sam rekao .
Kada sam te kvotao nije bilo baš tako ekstremno i još uvijek nisam skužio gdje sam te u živac pogodio sa onim kvotanjem .
Ja ništa ne dobivam niti sa glasanjem za ovoga niti za onoga , nisam glasao niti u prošloj anketi a neču ni u ovoj .
Meni ta anketa ništa neče reči a da to več nisam znao .
 
B

Bobo

Guest
Nista, mala sala.. Priznajem, je ekstremnije je, ali nisam imao bolji primjer u skorije vrijeme...

Uglavnom, i sam sam rekao da anketa nema nikakvog smisla, jer nase misljenje nije u nikom pogledu mjerodavno...

Da se anketa provodi na vecim razmjerima poljoprivrednika, onda jos nekako, no ovo nema smisla, i zato sam bio temu zakljucao, da sprijecim daljnje pisanje bezvezarija...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
OK, nekome je bolji IMT nekome Torpedo! Ja imam doma 2 IMT-a, no neznam kakav je Torpedo pa ne mogu reči koji je bolji.

TEMA JE ZAKLJUČANA
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh