• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

cika Mato

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
Ja sam Mato nisam neki osobit poljoprivrednik jer sam dio života proveo u gradu(10 god od mojih 22).Živim u Brđanima kod Požege.Poljoprvredom se bavim jer od nečeg moraš živit(ne samo ja nego cijela moja obitelj).

Uzgajamo krave te proizvodimo mlijeko,trenutno imamo 13 krava te 2 podmlatka.U planu je povečanje broja grla a i podmlatka.

Imamo dva traktora:ursus 335 i 355(oba žute i plave boje)te kombajn Claas merkur(1966 god.).

Ursus 355 sa malo losijom limarijon nego sto ste navikli gledati:
Obrisan neispravan link.

Ursus 355 (ja na njemu) i welger 45:
Obrisan neispravan link.

RIKO Ribnica utovarivac koji je bio noseni, pa smo ga preuredili u vuceni da ne patimo hidrauliku na traktoru: Bobo je vec stavljao slike ovog utovarivaca na forum ;) U pozadini je autobus preradjen u radionu...
Obrisan neispravan link.

I za kraj kombajn CLAAS:
Obrisan neispravan link.

Što se tiče strojeva i priključaka imamo večinu,ovo su neki:balirka welger ap45,samoutovarnu prikolicu fahr(s kojom sam na youtubeu uz pomoč prijatelja koji je snimao),utovarivač za stajnjak riko te još sve ostale osnovne priključke i strojeve bez kojih ne možeš (kad je radna snaga slaba dok ne naraste).

To je to za sad. NADAM SE DA NEĆU BITI PUNO DOSADAN NA FORUMU.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
cika Mato kaže:
Ja sam Mato nisam neki osobit poljoprivrednik jer sam dio život proveo u gradu(10 god od mojih 22).Živim u Brđanima kod Požege.Poljoprvredom se bavim jer od nečeg moraš živit(ne samo ja nego cijela moja obitelj).Uzgajamo krave te proizvodimo mlijeko,trenutno imamo 13 krava te 2 podmlatka.U planu je povečanje broja grla a i podmlatka.Imamo dva traktora:ursus 335 i 355(oba žute i plave boje)te kombajn Claas merkur(1966 god.).Što se tiče strojeva i priključaka imamo večinu,ovo su neki:balirka welger ap45,samoutovarnu prikolicu fahr(s kojom sam na youtubeu uz pomoč prijatelja koji je snimao),utovarivač za stajnjak riko te još sve ostale osnovne priključke i strojeve bez kojih ne možeš (kad je radna snaga slaba dok ne naraste).To je to za sad. NADAM SE DA NEĆU BITI PUNO DOSADAN NA FORUMU.

hihihi :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

to je bobo???
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Zaboravio sam: Dobro došao nama!

Jel si to ti?
[youtube:2chv02qn]ylMZ_XG_v48[/youtube:2chv02qn]
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
da to sam ja :twisted: malo zbunjen :scratch ,lud :shock: ali ipak normalan :D jer takvog me majka rodi
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
cika Mato kaže:
da to sam ja :twisted: malo zbunjen :scratch ,lud :shock: ali ipak normalan :D jer takvog me majka rodi


Lud, Zbunjen Normalan :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
marko hurlimann xa86 kaže:
dobrodošao na najbolji poljoprivredni forum...
daj slike kombajna ;)

i ursusa također
 
J

jokapz

Guest
dobrodošao cika Mato......

još ce ursusa bit najviše na forumu... ;) ;)
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
mato,imaš samo 22 godine?tko ti pomaže u radu s kravama?ne radiš valjda sam?
 
B

Bobo

Guest
abrkili kaže:
mato,imaš samo 22 godine?tko ti pomaže u radu s kravama?ne radiš valjda sam?

Ne radi sve sam, tu su otac i majka, te stric uleti kad treba pomoci. Jos imaju dva klipana koji su tek od ove godine poceli voziti traktor, pa ce uskoro i od njih biti neke pomoci ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
jokapz kaže:
dobrodošao cika Mato......

još ce ursusa bit najviše na forumu... ;) ;)

nego šta ....treba samo otvorit temu koje traktore vozimo pa da vidimo kojih ima najviše...sumnjam da ih ima više od IMT-a...kaki si ti poljoprivrednik da nemaš fergusona
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
što se tiče slika polako tek sam nabavio neki mob koji može kvalitetno slikat tak da ču vam i dosadit s slikama zato se ne brinite,što se tiče kombajna godište je mog tate tak da ja slabo vršim s njim večinom on jer su parovi :partyman: a što se tiče posla nisam sam kao što več znate posao se podijeli i tad se stigne sve samo je bitna organizacija
 

Najnoviji postovi

Na vrh