• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
pozdrav rizman i dobrodošao

claasov kombajn,,stvarno je krasan,,
joj,,da mi je jedan,,ili ti dva,,tri,,joj di bi mi kraja bilo :D

kakav je ono stroj pokraj CLAASA??odakle si?čime se baviš?
 
V

valentino

Guest
pokraj claasa je traktor MF 3610 a pokraj njega je kombajn 3610 sa kukuruznom Geringofovim pc adapterom 6 redi sklopivim.
Ja evo trenutno idem u 4 razred ekonomske škole u daruvar a stari mi ima trgovinu s djelovima za poljoprivrednu mehanizaciju i uvozi strojeve iz njemačke, francuske.... Između ostalog vršimo usluge baliranja, kombajniranja i obrađujemo cca 100Ha zemlje

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Evo mjesto
Rizman%20d.jpg
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Rizman kaže:
pokraj claasa je traktor MF 3610 a pokraj njega je kombajn 3610 sa kukuruznom Geringofovim pc adapterom 6 redi sklopivim.
Ja evo trenutno idem u 4 razred ekonomske škole u daruvar a stari mi ima trgovinu s djelovima za poljoprivrednu mehanizaciju i uvozi strojeve iz njemačke, francuske.... Između ostalog vršimo usluge baliranja, kombajniranja i obrađujemo cca 100Ha zemlje

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Evo mjesto
Rizman%20d.jpg

evo ga još jedan ekonomist :D ,,ja sam također ekonomist
MF je 120ks???
stavi slike ako ti nije problem u temu NAŠI TRAKTORI
 
V

valentino

Guest
115 KS je

budem postavio slike od drugih traktora, nisam slikao posebno još MF3610
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
čekaj to je na glavnoj cesti ili,prolazio sam onuda nedavno i ništa vidio nisam
 
V

valentino

Guest
To je uz glavnu cestu s lijeve strane kad ideš iz Virovitice, prema kutini, iza Grubišnog je 5KM
 
K

KRESO

Guest
Rizman kaže:
KRESO kaže:
ima jedan tip inače dila clasove ima takva dva mediona stara oko 2-3 god mislim da ih prodaje za 70-80000eura!


da nije možda rajković???

on ti je iz suhopolja inaće ćuo sam neki mutan tip ,a neznam za prezime znam da je došao tamo negdje iz slankamena.
usput znam za tvog starog bio sam par puta kod tebe po neke djelove za kombajn!
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
jel kuča preko puta crkve i pokraj semafora.kada ideš od Slatine preva VT sa ljeve strane
 
K

KRESO

Guest
kada projdeš centar suhopolja jedno kilometar sa ljeve strane kuča sa nekim boltama nedovršena imaš obično claas traktore vani!
 
B

Bobo

Guest
Vidis, ja sam o Rajkovicu cuo samo dobre stvari od ljudi koji su s njim trgovali, i svi su bili zadovoljni...

Cak sam cuo da ako narucis neki polovan traktor iz vana, i kad ti ga doveze, da nije obaveza kupiti doticni, ako ti se iz nekog razloga ne svidja...

Nemam pojma, nikada nisam trgovao s nekim tko zivi od preprodaje prikljucaka i strojeva, pa ne znam koliko sam uopce mjerodavan, samo prenosim "usmenu predaju"
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Bobo to sam i ja čuo i uvjerio se u tu priču,kolega je kupio fendta od njega i ja sam se osobno čuo sa njime putem telefona kada sam mislio kupiti traktor.ja sam u rekao za koliko bi novaca kupio traktor ali trenutno na lageru nije imao i obečao mi je da če mi nači , ja sa mu međuvremenu odustao od kupnje
 
V

valentino

Guest
ok, neulazim u o... ja znam kakve je moj stari imao s njim i to sve a što se tiče toga oko traktora, to i moj stari radi. da se razumijemo, nemam ja ništa stvarno protiv njega i slično, samo kažem svoje iskustvo
 
B

Bobo

Guest
Cuj, nekome je mutan, nekome nije...

Mozda se sa obicnim kupcima drugacije odnosi, a sa prekupcima drugacije... Ipak ste mu konkurencija, pa vama mora mutiti... Tko ce ga znati...
 
N

nejc

Guest
Obrisan neispravan link.
sicer pozno, ampak vseeno. Želi smo 14. 7
Obrisan neispravan link.
na 1.1 ha je bilo 22 bal slame in pa pšenici 5 cm poh vrhom stranic(4.18x2-16x1m)nwm kok je to v teži
Obrisan neispravan link.
še več slik
 
R

robert

Guest
polovnjaci...

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

novi(onda)

Obrisan neispravan link.

mega sa preklopnim hederom i novi narastaj njemackih kombajnera... ;)

Obrisan neispravan link.

par komada poredanih,jel...

Obrisan neispravan link.

tada najjaci model lexiona

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

i jos jedan polovnjak

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Odlične slike :D
Samo ... jel ti stigneš na njivi sve poslove od tolikog šetanja po Evropi :mrgreen: 8)
 
B

bduda

Guest
Obrisan neispravan link.
Evo i mojeg Claasa.
Samo ne znam jel se može sa njim kombajnirat kukuruza
 
Na vrh