• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Claas Mercator 50...Ima tko kakva iskustva z njim??ako znate nesto za te kombajne napisite... :!: :?: :)
 
P

pf-steyr

Guest
DF&Torpedo kaže:
Evo danas sam bio kod kuma, i vidio ovo:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Ovog Claasa dosta odlikuje pristupačnost motoru, što se baš i ne može reći za Dominatore, Medione...
Obrisan neispravan link.
Kombajn je za prodat ako koga interesira.

Kolika je cijena moze na privat i koje je godiste.....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
6000eura gore +prevoz 1500
godina 1973.malo je stariji ali tata veli da je kao nov,motor uopće ne dimi,radio ka vurica,jesst da je star ali veli da je pila i pol...za nas dušu dow..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
neeeeeeeeeeeeee..desno je gazda a lijevo covjek koji je bio s njima u njemackoj..njegova prikolica. :D
 
D

danger

Guest
da li mi neko moze reci na koliko se obrtaja doba vrsi zito,vetra,i koliko se stavlja ulaz i izlaz korpe na dominator 98,i dali neko zna koliko ide freona u klimu,uzeo sam kombaj a nemam upustvo i katalog delova nisam dobio.hvala
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
danger kaže:
da li mi neko moze reci na koliko se obrtaja doba vrsi zito,vetra,i koliko se stavlja ulaz i izlaz korpe na dominator 98,i dali neko zna koliko ide freona u klimu,uzeo sam kombaj a nemam upustvo i katalog delova nisam dobio.hvala
ja vrsim jecam na 1100o/min,za psenicu kazu 800-850o/min.a tritikalk nesto oko 1200o/min
a vjetre probas sam stelati tako dugo dok ti u bunkeru nije cisto zito.
a za ulaz i izlaz neznam.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
marko hurlimann xa86 kaže:
danger kaže:
da li mi neko moze reci na koliko se obrtaja doba vrsi zito,vetra,i koliko se stavlja ulaz i izlaz korpe na dominator 98,i dali neko zna koliko ide freona u klimu,uzeo sam kombaj a nemam upustvo i katalog delova nisam dobio.hvala
ja vrsim jecam na 1100o/min,za psenicu kazu 800-850o/min.a tritikalk nesto oko 1200o/min
a vjetre probas sam stelati tako dugo dok ti u bunkeru nije cisto zito.
a za ulaz i izlaz neznam.

PA da, ako ti očeš skroz čisto žito, ti pojačavaš vjetre i onda ti krene žito izbacivat.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
marko nekužim šta si tjeo reč, ajde reci književnim jezikom
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
pa vjetre slozis tako da ti ne izbacuje zrno..malo je zatvoriš ili otvoriš...
to moraš sprobavati dok ne nađeš određenu brzinu vjetra da ti ne izbacuje zrno..
a jos ako ti izbacuuje moras sita zamijeniti...
 
F

Fritz

Guest
kod mene u selo je prije mjesec dana stigel claas medion 310 (kupljen za gotovinu 120 000 eura), a tip koji ga je kupil pokušaval je skužit kak se s njim dela ali ništ od toga(rekel je da je premoderno za njega- takva je situacija i s traktorom ima John Deer i baš ne zna s njim).sad neko drugi s njim dela,ne znam kaj bi onda s claas tucanom u kojem je cebis
još je u selo stigel i deutz fahr topliner 5650h
 
S

Simon1980

Guest
dal je istina da medione više ne rade odkad pravre tucanoje?
koje adaptere imaju ova dva claasa?
 

Najnoviji postovi

Na vrh