• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta
Z

zoran

Guest
Navodno da se više ne rade al se još nekoliko komada da naručiti,
adapteri su Capello
 
S

Simon1980

Guest
i šta kažu ljudi na Capello adaptere...jel bila masa dobro smulčana?

Obrisan neispravan link.
 
S

Simon1980

Guest
predpostavljam, da je prezentaciju izvelo Claas zastupništvo ili :scratch čudno, da su bili prikopčani Capello adapteri
 
Z

zoran

Guest
Da, prezentaciju je organizirala "Eko-terra", zastupnik za Claas
 
T

toni333

Guest
Meni je ovo jedan od najljepših Classovih kombajna :mrgreen: i baš su dobar video složili :!:
[youtube:cv4zbc8n]-LUwOOr51Bs&feature=related[/youtube:cv4zbc8n]
 
U

ursus4514

Guest
:arrow: :arrow: :arrow: .....ovako pricate tu nekakve price o lexionu i protiv toplinera ajde taj koji sere protiv toplinera nema pojma taj kombajn je pravi a taj lexion je isto pila 20 puta bolja od top linera ali je i taj lexion bubnit cu 300000€ a topliner 50000€ i sta fali toplineru zato nemoj da serete kada nemate blage veze i da onaj prvi dominator pa topliner je milion puta bolji od dominatora....... ;) ;) ;) ;) :!: :!: :!: ;) ;) :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Simon1980 kaže:
Što kažete, koju žitno kosu se prepuručuje sa Tucano 320?
kod mene ima jedan s 360cm kosom..
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
marko hurlimann xa86 kaže:
Simon1980 kaže:
Što kažete, koju žitno kosu se prepuručuje sa Tucano 320?
kod mene ima jedan s 360cm kosom..

na Tucanu od 190ks, 360 cm kosa?? :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Tako je..
čovjek ju je uzeo da more prolaziti po putevima,da ne mora svaki put skidat heder..
 
S

Simon1980

Guest
I ja sad imam na dominatoru 170KS 3,6m i to samo zbog vožnje na cesti, a kod veče širine mora da je sklapljiva kosa :evil:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
marko hurlimann xa86 kaže:
Tako je..
čovjek ju je uzeo da more prolaziti po putevima,da ne mora svaki put skidat heder..

Koliko onda on može brzo všit sa tako malim hederom?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
A kaj ti ja znam,nisam ga viđao baš u polju..
Pošto je to novi kombajn 5-7km/h ide ako ne i više..
 

TOMICA7340

Član
Tu od
1 Pro 2008
Poruka
118
u tome tucaniju sam se vozio i ide dosta brzo s tom malom kosom... oko 9-10 km/h i ide fenomenalno...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja imam starog claasa europu i prezadovpljan sam sa njime i dovoljan za moje potrebe, te primjetio sam da brže ženje nego zmaj iako još ima i presu za slamu ( to se još kod nas koristi) već pet godina nisam imao kvara u žetvi godišnje poženje nekih do 20 ha iako je dosta star
 

Najnoviji postovi

Na vrh