• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Najzanimljiviji dio počinje na 1:18
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Uk0-jOqiIDU&feature=related[/YT]
 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
Evo lexiona kada je kupljen na sajmu : slike i kombajn su od jednog prijatelja..


i slika nakon godinu i po dana,nazalost nije docekoa ni da se otplati....a garancija je istekla...



 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
prva slika mi se nekako vise svidja :scratch

sta mu je bilo? od cega se zapalio? dali je bio osiguran barem?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Jedan od najžalosnijih prizora svakog kombajnera,a još gore kada se zapali stroj star 1-2godine,stvarno žalosno:cry:

Šta je poslije bilo s kombajnom?
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
sigurno je prevše kosijo i pregrijo mu se motor i i eto ti zla

kad sam to vidijo došlo mi je da plačem
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
sigurno je prevše kosijo i pregrijo mu se motor i i eto ti zla

kad sam to vidijo došlo mi je da plačem

Nebi ovo mogao bit siguran razlog,jedino ako je bilo šta neispravno..

Noviji motori rade na sistemu,kad se pregriju oni se sami ugase..
 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
Tacan uzrok se ne zna,kazu da je mozda elektronika nesto pobrkala mozda,garancije nema osiguran nije...
Tako da je vlasnik ostao bez kombajna,a da je kosio previse i nije bas mogao za godinu i mesec dana cini mi se...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ovo gazdi dođe da se ubije. to je nešto najgore kaj se može dogoditi. stvarno mi je žao čovjeka, i kombajna.
vidiš kako tone a nemožeš mu pomoći :cry::cry::cry:
totalno je izgorio stranice ošle u bananu ma sve. jedino neke remenice i dijelovi kojima ništa ne smeta vatra.
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
pre strašno.........
nešto što nikome ne bi poželio da mu se to dogodi.....
:(:(:(
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
ne razumijem, toliko love dati za kombajn i onda ne imat koji € sa strane za osiguranje ... ovakva sranja se nažalost događaju
 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
ovo gazdi dođe da se ubije. to je nešto najgore kaj se može dogoditi. stvarno mi je žao čovjeka, i kombajna.
vidiš kako tone a nemožeš mu pomoći :cry::cry::cry:
totalno je izgorio stranice ošle u bananu ma sve. jedino neke remenice i dijelovi kojima ništa ne smeta vatra.

ma kako ne smeta pa to se sve speklo iskrivilo...
 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
ne razumijem, toliko love dati za kombajn i onda ne imat koji € sa strane za osiguranje ... ovakva sranja se nažalost događaju
pa osiguranja su jako skupa,i ko ocekuje od novog kombajna da se ovo desi...
a za posteno casko osiguranje se mora dobro platiti,od 1000 masina bas tvoja izgori uvik mislis valjda nece meni.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
A moj sine...pa pre strasno! Imat za takav stroj a ne imati godisnje za kasko premiju...
Ja sam za auto placao 10.000kn, mislim da bi za kombajn bilo preko 30000??
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
A moj sine...pa pre strasno! Imat za takav stroj a ne imati godisnje za kasko premiju...
Ja sam za auto placao 10.000kn, mislim da bi za kombajn bilo preko 30000??

i da je 50000 isplati se davati.........ipak onda imaš bar neko osiguranje........
 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
E pa kad se desi nesto onda bi dao i pola kombajna a ovako ne,u biti za tukana je bilo osiguranje oko 5-7000e a sad za ovaj je jos vise...jer je jedan odma posle toga osigurao.
Nije to navika kod nas bar da se osiguravaje stvari,jer je bilo situacija da si osigurao npr slamu od groma a a kad izgori oni kazu ne ne to je bila munja,i x x x takvi situacija ljudi su prevareni,naravno kasko je nesto drugo ali opet kada je stav da ce te u startu prevarit onda ljudi zive na takav nacin da se ne osigurava maltene nista.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
To kao da nisi osigurao posao kojim se bavis! Ja sam oba auta imao u kasko osiguranju, jer od tih vozila zivim...17.000kn godisnje. Moje je bilo da samo budem trijezan ako me netko udari ili ja nekog udarim...jedna steta na autu i popravak u Zubaku 47.000kn i uredno zamjensko vozilo....

Ovih 30.000 kn je kikirika na cijenu novog kombajna! Steta!!
 
I

ica28

Guest
Imam class dominator i da li tko zna zasto mi usporavaju obrtaji bubnja u radu a nema velike mase?
 

Najnoviji postovi

Na vrh