• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Moze da se namontira uz dosta prepravki. Kao prvo kod Dominatora je pogon secke sa desne strane, a kod Lexiona sa leve strane. Treba videti da li sirina odgovara. Remenice ya pogon nisu odgovarajuce. Na Dominator treba postaviti jos tri remenice i videti da li na remenici odbojnig bitera ima zljeb za pogon remenice secke. Ako treba jos pojedinosti Vi napisite.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,529
I mislio sam da je tako, hvala što ste potvrdili,
Valjda će do godine naletit neka za Dominatora na oglasu.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Joj . I ja sam neki dan čitav dan prao mog burgona da ga spremim u zimski san.
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Nista gore od pranja kombajna,ja moj zitni kombajn citav dan ostavim dok operem,a kad vidim ove grdosije pa to treba i dva dana da se sredi,zadanje dvije godine praktikujem samo ispuhivanje kompresorom ili onim puhacem za lisce,
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Eh to bi i ja, samo mora biti čist i da se ne radi po mokrom jako, onda se lako ispuhuje.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Takav je to posel, onaj najgori kaj more biti. Prvo rastavljanje pa grubo čišćenje, pa pranje Wap om (vrućim vodom), kad se posuši podmazivanje i konzervacija...Meni se proteglo 3 dana na adapter. A pranje kombajna samo s boka-tolko to.
IMG_20201126_160233.jpg IMG_20201126_152717.jpg
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Jel zna netko di ima stol za repicu 3.90 za claasa kad smo već digli temu?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Jel ima netko stol za uljanu na C390 hederu? Tražim po oglasnicima, svi su za DF, kažu da ima razlike u kopčanju pa me zanima koje ako netko zna, jel ima netko slike?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Flex u ruke i deri, prepravi ga ako nema druge, imaš vremena.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Stol dovežen.
IMG-617f3628692a54d19bb524bcc2985d1a-V.jpg

E sad pitanja za postavke kod repice i pšenice, vjetar, bubanj, sita, korpa? Jel koristite fiksna donja sita u repici? Gdje dati praviti fiksna sita ako tko zna? Koji remeni moraju biti full zategnuti?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Pomaže, ali slabo vidim pročitat, ovo za korpu imam, daj donji dio ako možeš mi bolje slikat. Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh