• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cowboy

G

GROF

Guest
., Sretan TI rodjendan!, zdrav, sretan i vesel bil!, dugooo godin sa svojom dragom obitelji poživil!., da sam bliže i ja bi navratil na ku rakijicu! ...

., sad sam tek vidil da je NOVA makina od zekana došla u dvore!, neka je sa srićom! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretan ti rođen dan.
Vidim da smo istog dana i čak godine rođeni. :D

To znači da sam čestita i tebi i njemu isto rođendan,,,,,,,,,,,pa evo nek se kolega ne ljuti,,,,,,,,,,,,sretan rođendan i tebi PETRE:partyman::partyman::partyman:aaaaaaaaaaaaa baš mi internet ni dela...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
HVALA SVIMA !!

firemanpetar SRETAN ROĐENDAN I SVE NAJBOLJE !! Ne daj se generacijo:partyman: ;)

@ranko
Može, može samo navrati na :drinkers:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
To znači da sam čestita i tebi i njemu isto rođendan,,,,,,,,,,,pa evo nek se kolega ne ljuti,,,,,,,,,,,,sretan rođendan i tebi PETRE:partyman::partyman::partyman:aaaaaaaaaaaaa baš mi internet ni dela...

Hvala Bagerista!
I ja se nadam da se kolega ne ljuti pošto mu prljamo temu :?
Još ovo. Nisi mogal ti ni znat da imam rođendam jer me forum nije stavijo u kalendar rođendana :(, nije me obilježijo. A neznam zašto, imam sve uklučeno u mom profilu več godinama. Tako sam ovu godinu ostao bez čestitka :supris: :(.

HVALA SVIMA !!

firemanpetar SRETAN ROĐENDAN I SVE NAJBOLJE !! Ne daj se generacijo:partyman: ;)

Hvala gene, nedamo se mi! :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Hvala Bagerista!
I ja se nadam da se kolega ne ljuti pošto mu prljamo temu :?
Još ovo. Nisi mogal ti ni znat da imam rođendam jer me forum nije stavijo u kalendar rođendana :(,:(.

Tako je i meni bilo prošle godine,,,,,,,,,nemam pojima,,,,,,valjda nas sortira..:mrgreen::mrgreen:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Hvala Bagerista!
I ja se nadam da se kolega ne ljuti pošto mu prljamo temu :?
Još ovo. Nisi mogal ti ni znat da imam rođendam jer me forum nije stavijo u kalendar rođendana :(, nije me obilježijo. A neznam zašto, imam sve uklučeno u mom profilu več godinama. Tako sam ovu godinu ostao bez čestitka :supris: :(.



Hvala gene, nedamo se mi! :D


Ma daj, kakvo prljanje, pa s ovim je tema samo dodatno obogaćena! :gitarist: Ove godine slavimo kod mene u mojoj temi a sledeće onda kod tebe :gitarist: :partyman: :partyman:

Nemoj biti na kraj srca, možda nismo obavješteni na vrijeme ali ipak nisi ostao bez čestitki ;)
Jel tako Bagerista?
 
B

BAGERISTA

Guest
Upravo tako kolega,,,,,,,,,,,,,,,:partyman::partyman:živija ti meni koliko si poželiš.............
ma nema greške,,,,,,,,,,sve je kako tria,,,,,evo ovo lito čestitali,.svi kojima je bilo do čestitka,,,,,,,,,,,,a nadam se da nečemo ostat kratki za uzvratit...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E pa hvala dečki za vaše pozitivne riječi, he he, več se bolje osječam :partyman:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Evo kod mene danas prinova na farmi. Bičić težine tu oko 50 Kg :gitarist:. :drinkers:

 
B

BAGERISTA

Guest
Aaaaaa nek je sa srečom,,,i da raste i dela kg,.......:supz::supz::supz:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Mašala!

Nek' je živo i zdravo, donijelo sreće i para..:drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Nek je živo, zdravo, i velke roge imalo na tatu :lol:

:partyman:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Hvala svima na lijepim željama!! :partyman:
Bičić je dobar, samo jede i spava. Još je mali da bi radio piz**rije :) :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Bit če i plesanja,,,,,,,mora,malo....:mrgreen::mrgreen:,samo neka on spava,,i odmara,...;);)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Evo da stavim koju sliku kako smo radili sjenažu. Doduše kvalitet trave je loš: stara a ponegdje i izlegla. Al šta je tu je, uz silažu kukuruza i sirka i koncentrat proći će i ova sjenaža :)
Priprema prikolice, podmazivanje, dotezanje...


Priprema za gaženje:

Inokulanti i "leđni dozator":

Kupljenje:
 
B

BAGERISTA

Guest
E ovo mi se sviđa,,,,,,,,kad ljudi operu i podmažu,,,,,stroj prije dela,,,,,,:prayer::prayer::prayer:,,,,a ne da masti ne vidi cijelu sezonu...

Svaka čast kolega,,,evo i kod mene odrađeno,,,još slama,,,i preša u pranje,,,.možda ako dođe kiša još jedan otkos,,,i to je to.....
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431


Istovaranje na silosu:


Gaženje:



Evo kako je zatvaran silos nakon svakog prekida:

Ovdje je silos potpuno zatvoren i zatrpan piljevinom:
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo odrađeno...................:supz::supz:a i ovo ča se zatvara,,,,,silos,,je odlična ideja...kod svakog prekida...
 

Najnoviji postovi

Na vrh