• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

crveni luk (mladi)

SanjaLucija

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2015
Poruka
286
Jeli prerano saditi luk na otvorenom?
Znam da luku ne smeta hladnoća, ali najavljuju par jutara sa temperaturom oko 1 stupanj pa ne znam da li je bolje sačekati ili to nema veze?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
ja ga rađe krajem 4. mjeseca popikam, izmakne se dobrom dijelu napada muhe...
 

SanjaLucija

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2015
Poruka
286
Samko, DARIJUS hvala vam na odgovoru.

DARIJUS, hoće li se uspjeti okrupnjeti ako se sadi krajem 4. mjeseca, ili će zbog kasnije sadnje biti nešto sitnijih glavica zbog kasnije sadnje?
 

SanjaLucija

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2015
Poruka
286
He he, imaš pravo.
U pravilu uvijek zahvalim gumbićem no možda sam zaboravila, ali svejedno morala sam i ovako putem posta.
 

loter

Član
Tu od
13 Lis 2017
Poruka
36
Pozdrav svima. Ove godine sam si napravio plastenik. Pa me zanima kada se sadi luk da ga imam za uskrs? I koja je briga oko luka tj njega. Hvala svima na razumjevanju
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Moj je posađen neki dan ali može se još do sredine 11.mj. Zavisi od zime i ako ćeš rjeđi sklop radit lakše će se zdebljat.

Oko luka je najviše posla u sadnji i branju. Tretiraš protiv truleži po potrebi i to je to.
 

tunjica

Član
Tu od
20 Kol 2015
Poruka
34
Čime tretirati protiv truleži?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Signum-siva plijesan.

Prije 2 godine je bilo dosta problema s time barem kod mene. Zato i jesam napisao po potrebi. Ove godine nije trebalo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh