• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Da li planirate na more?

  • Temu pokrenuo Todorovic
  • Datum prvog posta
T

Todorovic

Guest
Volio bih da imam :) , niti imam, a i ne nudim, a kad bih nudio, sigurno ne bih ovde , ha ha ha
 
V

vedo

Guest
1.Nemam pasoš(maloljetan sam)
2.Možda i najbitnije,NEMAM PARE :?
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Ako Bog da odošmo u Omiš..Pa ako možda tko od vas ima u Omišu ili čak pokraj njega da iznajmljuje stanove za 5 osoba neka se javi :D
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Ja cu u Čavoglave 5.8. pa se mozda skoknem okupat dan-dva negdje oko Šibenika 8)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
idem opet a sad gdje neznam još, svugdje po par dana.
imam 5 lokacija od crkve,krka, biograda,splita,hvara,korčule pa sad kak šefica veli di bumo.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ja izvuko školu bez popravnog...starci odličil 9.7. pravac sukošan(ispod zadra) i bit više od dva tj....a ja moram donjet mapu iz prakse u školu 18.7....puj jeb** ti državu...tak da sumnjam da pem...:roll::rolleyess:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
ja izvuko školu bez popravnog...starci odličil 9.7. pravac sukošan(ispod zadra) i bit više od dva tj....a ja moram donjet mapu iz prakse u školu 18.7....puj jeb** ti državu...tak da sumnjam da pem...:roll::rolleyess:

e ******* ti takvu školu ja sam to nosil kad sam krenul u viši razred,
tj. kad je počela nova školska godina
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja sa balkona gledam more a dal ću se kupati tko zna prošle godine jedan put sam se kupao u moru posao neda
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Eh..! More! Najvjerojatnije ovo godine samo na vikend i to negdje na naj bliže odredište! :?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
Naravno,Biograd na moru,i usput posjet kolegi u Zadru
 

Najnoviji postovi

Na vrh