• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dabaki mehanizacija

newTomo

Član
Tu od
25 Ožu 2011
Poruka
122
Bok,

Nasao sam uvoznika ovog alata u Bosiljevom. Zanima me dali itko od Vas ima kakvih spoznaja o tim alatima. Vidim da imaju jako jeftino, čak i previse, različitu mehanizaciju, od prikolica, freza, malčera...

Ako tko ima kakvih iskustva neka podijeli.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Zar nema nikog da je kupio nešta od Dabaki firme ?
Danas zvao "Svornik" za malčer pa kažu da puno prodaju, i da za sada nemaju reklamacija a garancija 2 god.
Jeli ima tko kakvih iskustava sa tom trgovinom ?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Ja sam kupio dabaki malčer kod svornika i zadovoljan sam, imaju dosta dobar izbor u tom cjenovnom rangu
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Kod mene je godinu dana. EFGCH 165 je tip. Ma slici se vidi izmjene koje sam napravio i sada sam zadovoljan sa njim
 

Prilozi

  • DSC_6977.jpg
    DSC_6977.jpg
    54.7 KB · Pregleda: 639
  • DSC_6978.jpg
    DSC_6978.jpg
    49 KB · Pregleda: 610
  • DSC_6979.jpg
    DSC_6979.jpg
    45.9 KB · Pregleda: 651

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Jesi malčiral šta debljeg drveća (grmlja) ?
Kak se u tome ponaša ?
Deformacije kakve i pucanje kučišta?
Debljina oklopa i bočih stranica ?
Znamda gnjavim. :(angel):
 
Na vrh