• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dado121

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
čestitam i nemoj se sad napit da 5 dana ne znaš za sebe:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
čestitam mami,a i tebi ujko.....:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e pa nek je maloj curici sretno i njezinoj obitelji a tebi Dado sve naj i uči se šta te čeka i sad moraš bar tjedan dana da nazdravljaš za nečakinjino zdravlje:partyman::partyman::partyman:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Hvala vam kolege za lijepe čestitke,jučer smo lijepo ja i ponosni tata malo si nazdravli ali bit če još fešte kad se mama vrati sa kčerkicom doma iz bolnice.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Čestitam na prinovi, ujače!:gitarist:
Sad očekuj: Ujoo, a jel imas za sladoled?? I blink blink s okicama.. Ali zato i jesu ujaci..:p
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Čestitam kolega!
Samo nek' je curica živa i zdrava pa koju :drinkers: i za mene popi :mrgreen:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Čestitam na prinovi, ujače!:gitarist:
Sad očekuj: Ujoo, a jel imas za sladoled?? I blink blink s okicama.. Ali zato i jesu ujaci..:p

Hvala kolega.
A za to i služimo,ali još malo ču se morat strpit dok poraste.
Danas smo išli u bolnicu vidjeti curicu i mamu,curica je več sad malo živahna radi rukicama,glavom radi lijevo desno.A mama ko svaka mama poslije poroda,umorna,neispavana.Ali nema veze samo neka su mi obadvije žive i zdrave.

Čestitam kolega!
Samo nek' je curica živa i zdrava pa koju :drinkers: i za mene popi :mrgreen:

Hvala kolega,nebrini popitču za svakog kolko budem mogo.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Čestitaaaam!! :D nek je živo i zdravo!
kolega,kad pijemo? ;)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kolege malo kasnite ali nema veze,hvala vam na čestitkama. Mala Lara je več stara mjesec i pol.
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Pozdrav! :partyman:
Oooooopaaa kolega,pa čestitam na prinovi,nadam se da će te dugo služit...Si ga probo? :weedman:
Bitno je da te dugo služi,i naravno bez kvarova,živio! :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh