• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dado121

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Konačni stigla prinova u dvorište,doduše nije novi ali je ko nov i 10 puta bolji od staroga:
img503r.jpg

img504x.jpg

img505c.jpg

img506v.jpg

img507i.jpg

img508y.jpg

img509.jpg
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Hvala Marko.Sip je dobar stroj imamo više Sipovih strojeva u dvorištu i nikad nismo požalili što smo baš njega odabrali,pa tako nečmo ni sa ovim,barem se nadam. Za njega ima dosta dijelova ai nisu skupi. Dok za neki uvozni ga platili možda 2-3000kn manje za istu širinu te bi on bio stariji od ovoga 15 god ai ko zna ako ima dijelova i koja je cijena za njih.
U seli ima par komada tih istih i niko nikad nije imao problema sa njima,ljudi su zadovoljni sa njima.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Cestitke na prinovi :partyman:
Stvarno lijepo o cuvan stroj
Koliko je suski kostao, ako nije tajna?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Bivši vlasnik je rekao da je star oko 4god,a izašo nas je 16 000kn.
Najprije smo planirali uzeti novi takav prekretač no kad sam vidio cjenu koja je oko 40 000kn reko nema šanse,za te novce kupim 3 polovna prekretača.
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast na makini,,,,,,,,i nek dela bez greške,.......:supz::supz:
Nema veze ča je SIP,,,,,to su odlične mašine,,,,i moren reč trajne..samo nisu razvikane ko ove ča koštaju 3x više..:roll::roll:a možda če delat,,,više od ovih tobože,,marki de cazo..

Jesi proda staroga......
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Hvala Bageru,imaš pivu kad si ju platiš :lol::lol:
Stari je ošo 2 dana prije nego šta smo ovog dovezli,ošo za 4000kn
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
čestitke na prinovi i nek služi,to je dobar stroj i uz dobro održavanje bude radio za 10,ma sramota što su digli cijenu novih strojeva,mi se moramo još zadovoljiti sa starim kh 400:axe::axe:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Hvala Ajkula,prije oko 4-5 godina takvi isti je došao oko 25 000kn sa pdv-om,jer je uzo šogorov susjed isti taj,a danas je oko 40 ako ne i preko jer u ljeti sam bio u Dežanovcu u Oprugi i koštao je 38 000kn.
Doči ćeš i ti na red da zamjeniš stari sa novim prekretačem,samo polako.
 
B

BAGERISTA

Guest
Hvala Bageru,imaš pivu kad si ju platiš :lol::lol:
Stari je ošo 2 dana prije nego šta smo ovog dovezli,ošo za 4000kn

Ala,,,,čemo pit onda brzo,,,,,,,,jer iderm sutra odmah,,,na dvije bestrzajne.........:partyman::partyman:
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
cestitke na prinovi :partyman: nebudes pozalio sto si ga kupio imam ja sipov prekretac i prezadovoljan sam s njime :D
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Hvala kolege na čestitkama.
Tinda bude ga terao Universal 530 a nekad i DF
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Hvala kolege na čestitkama.
Tinda bude ga terao Universal 530 a nekad i DF
Onda bar u Unija nalij isto ulje u getribu kakvo je i u DF-u...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ma to nema veze za ulje....hehehe...naravno šalim se. Nije ulje isto od istoga proizvođača ali ima ista svojstva.Raliki smo sa kipericom i normalno ulje se je promješalo u DF-u i nije se ništa dogodilo,nju je prije Universal tero i radio sa njom.
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema,,,,vidi kako se sija IMT,,,,a ne ove druge skalamerije......:p:p
E neka ga služi bez greške dok sam ne kaže dosta:supz:

Ako nije tajna,,koliko pijeva.......
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Sa pdv-om 11000kn a bez 8000kn šta i nije puno,a za polovnoga traže oko 4000kn
 

Najnoviji postovi

Na vrh