• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dado121

B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,kolega,i nek te služi dugo bez greške,,,koliko god si poželiš...............

Još jednom,stvarno stroj da se moreš pokazat......:prayer::prayer::prayer:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Vidi vidi,,,, prava makina, a reci koja mu je cijena ak ni tajna,,,,,, mogao si stat na pivi........:finga:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Makina sad odmara jer je sve poorano,jedino za koji dan bi mogo malo u njvu vozit đubre. cjena nije tajna,izašao nas je sa pdv-om 35 400€.
hehe...mogao sam stat na pivu ali nije bilo preporučljivo jer da su me zaustavili naši dobri prijatelji policajci ako bi napirio i još nemam vozačku onda bi još više "najebo"
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,625
A, to je u osnovi nova verzija Agrofarma 95?
Jel taj ima 40km/h pri 1800rpm motora?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
A, to je u osnovi nova verzija Agrofarma 95?
Jel taj ima 40km/h pri 1800rpm motora?

Nije,on je 85ks.
max mu je brzina 40km/h na 2400rpm motora.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo još koja slikica nakon današnjeg kupanca...

dsc01408yn.jpg
dsc01410m.jpg
dsc01411em.jpg
dsc01413ba.jpg
dsc01414mg.jpg
dsc01415p.jpg
dsc01416g.jpg
dsc01417c.jpg
dsc01418u.jpg
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
,,,,,, majko mila sve mi sline cure ko maloj bebi,,,, baš je ljepi nema šta, nadam se da vrijedi te euriće, premda je skuplji od belarusa, a nerazumjem se baš u brojeve ,,,410 koliko je to ks.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
ma nije to puno za taki stroj,ima i skupljih. A i imamo sreče što smo na letili na popust inače bi bio još skuplji
410 (85ks) 420 (97ks) 430 (110ks)
 
Posljednje uređivanje:

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
A sad mi je jasnije, ja sam za svojeg mtz 1021.2 (110 ks) dao 32 400 €, al jebi ga deutz je deutz, nema šta, meni je bilo bitno da more tjerat rolo balirku za zelenu sjenažu (120x120), imam još mtz-a 52 ( oko 70 ks) nije mogao tjerat, tak da smo uzeli ovog i isplatilo se.
No to sad nije bitno, bitno je da te dobro i dugo služi i da se otplati.:supz:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kod nas u selu ljudi takve balirke teraju sa traktorima od 80-100ks tak da nismo htjeli večega,a i nemamo tolko puno zemlje da nam baš treba neki jači.
A što se tiče kredita i otplačivanja,morat čemo plačat ratu ili če ga uzet jer smo njega dali pod hipoteku ili kak se to več kaže.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,625
20+20 mjenjač, inverzor s lijeve strane - veliki plus
MEHANIČKO uključivanje prednjeg pogona - neloše, ali jako čudno (stari Explorer ima elektrohidraulično)
Uključivanje špere elektrohidraulično - veliki plus
RUČNO hidraulično uključivanje kardana - neloše, ali malo neobično
Nažalost nema 540E brzine kardana - velika mana!
Nema klime (bar se ne vidi) - stvar ukusa.
Pristojna cijena - veliki plus.

Oprosti na iskrenosti.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
20+20 mjenjač, inverzor s lijeve strane - veliki plus
MEHANIČKO uključivanje prednjeg pogona - neloše, ali jako čudno (stari Explorer ima elektrohidraulično)
Uključivanje špere elektrohidraulično - veliki plus
RUČNO hidraulično uključivanje kardana - neloše, ali malo neobično
Nažalost nema 540E brzine kardana - velika mana!
Nema klime (bar se ne vidi) - stvar ukusa.
Pristojna cijena - veliki plus.

Oprosti na iskrenosti.

moram te ispravit to da ima 540E i 1000E brzine kardana
mahaničku prednju vuču smo htjeli jer da smo uzimali el. onda još par € gore,špera je samo na el. uključivanje.
kardan ima samo na el. uključivanje to imaju sad svi ti novi
klima po meni i nije potrebna jer ima grijanu kabinu i ima ventilaciju. Što se tiče grijanja ima 3 brzine...kada sam ga vozio kući imao sam upaljeno na 2 mada nisam bio bog zna kak obučen i grije solidno,mada mi je i na trenutke bilo vruče u kabini.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,625
moram te ispravit to da ima 540E i 1000E brzine kardana
mahaničku prednju vuču smo htjeli jer da smo uzimali el. onda još par € gore,špera je samo na el. uključivanje.
kardan ima samo na el. uključivanje to imaju sad svi ti novi
klima po meni i nije potrebna jer ima grijanu kabinu i ima ventilaciju. Što se tiče grijanja ima 3 brzine...kada sam ga vozio kući imao sam upaljeno na 2 mada nisam bio bog zna kak obučen i grije solidno,mada mi je i na trenutke bilo vruče u kabini.
Ne moraš me ispraviti (ne vidi se na slikama) - drago mi je da to imaš.
Klima - buš videl po ljetu. Velik stvar ukusa (i novaca).
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
označeno je crvenim krugom i strelicom
a što se tiče klime,pa imamo ventilaciju i prednja i zadnja šajba se otvaraju a i košta oko 1 500€

dsc01417gd.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,625
označeno je crvenim krugom i strelicom
a što se tiče klime,pa imamo ventilaciju i prednja i zadnja šajba se otvaraju a i košta oko 1 500€

dsc01417gd.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Aha. Ne vidi se pročitati, ali dobro da je tu. Mislil sam da je to ručica za uključivanje sinkroniziranog pogona kardana (preko mjenjača, za pogonske prikolice).
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
ne,to je baš za kardan taj ekonomic...sutra ću iz bliza uslikati pa da točno vidiš o čemu se radi
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,625
ne,to je baš za kardan taj ekonomic...sutra ću iz bliza uslikati pa da točno vidiš o čemu se radi
Netrebaš, znam o čemu se radi. Tak izgleda i obično je na tom mjestu ručica za uključivanje sinkroniziranog kardana, a nisam videl kaj piše na njoj.

Nema veze, drago mi je da je tu. Inače, ovaj položaaj 1000 nebuš niti koristil (znam iz izkustva - imam 540/540E/1000), a ova ručica ti bude stalno u prometu :)
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
super prinova

kolko sam skužio to je neka osnovna verzija po opremi ,nema luksuza,dobar odabir
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
označeno je crvenim krugom i strelicom
a što se
klime,pa imamo ventilaciju i prednja i zadnja šajba se otvaraju a i košta oko 1 500€

Čestitam na kupovini traktora;);)


Za klimom češ žalit odma kad krene ljeto ili nedo bog da sjedneš u traktor s klimom8)
Prednje i zadnja šajba se otvaraju DA ali s time u traktor ulazi prašina a to nije baš ugodno pogotovo još kad je novi,imam sličan traktor ubiti kabina je slične veličine možda i ista pa znam o čem pričam...

Žalit češ za elektrohidrauličnim reverzerom isto kad probaš s tim radit jenog dana ako budeš imao prilike..

Sve u svemu traktor nije loš..Uloženo=dobiveno je bitno.!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh