• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dado121

B

BAGERISTA

Guest
i to što kažeš,polako će se nešt nakupovat a za početak kod prvog susjeda :finga::finga:

I to ako može.............:partyman::partyman::rolfer:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
e kolega,kolega,sam ti ja reko da to neče ništ valjat.
Lijepo ti rekoh,uzmi ZETORA,ali ti neeeeeee,DF,pa eto ti sad tvoj DF :p
To je zeleni traktor,nije on još sazreo da bude kao ovi crveni :)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
e kolega,kolega,sam ti ja reko da to neče ništ valjat.
Lijepo ti rekoh,uzmi ZETORA,ali ti neeeeeee,DF,pa eto ti sad tvoj DF :p
To je zeleni traktor,nije on još sazreo da bude kao ovi crveni :)

A valjda ce sazrijeti kad dode servis i vidi sta je to ustvari
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Vjerojatno neka smet na elektroventilu, pa nema tlaka.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Vjerojatno neka smet na elektroventilu, pa nema tlaka.

kaze stari da se je sam odjednom nest zapusilo iz kardana i stao. On se okrece kad je rotodrljaca u zraku a kad ju spusti u zemlju onda stane. Sutra ce zvat servis a valjda ce popravit,moraju dok je jos pod garancijom
 
B

BAGERISTA

Guest
Pa j...mu miša,,,pa šta odmah mora nešto da čovika slomi,,,,,a možda je neka greška,,,sitna,,,,samo neka oni to riješe,,,i gas,,,da dela,,,a ne da stoji.....:confused::?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pa j...mu miša,,,pa šta odmah mora nešto da čovika slomi,,,,,a možda je neka greška,,,sitna,,,,samo neka oni to riješe,,,i gas,,,da dela,,,a ne da stoji.....:confused::?

E cuj nikad se nezna sta moze bit.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
A ljepo vele da novi traktor treba razradit,a vi odma u posao s njim:finga::finga:

Sigurno nije velika greška,sitnica neka..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
da ga niste slabo zalijali....:scratch
ma jesmo nebrini,i previše je on zalit :partyman:

A ljepo vele da novi traktor treba razradit,a vi odma u posao s njim:finga::finga:

Sigurno nije velika greška,sitnica neka..

odradio je on vec 20 rs,pa ni ne osjeti rotodrljaču,on se igrao sa njom i eto šta se desi :madmana:
a za kvar ćemo vidjet,sutra ćmo nazvat servis a kad dođu vidjet će se šta je ustvari
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Bolje da se sad kvari, nego izvan garancije
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ošo ti je elektro magnet, imo sam taj problem na rusu, ako i tvoj ima uključenje preko el.magneta.

Naj sigurniji sam kad polugom uključim i čujem da je uzubio :partyman:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ošo ti je elektro magnet, imo sam taj problem na rusu, ako i tvoj ima uključenje preko el.magneta.

Naj sigurniji sam kad polugom uključim i čujem da je uzubio :partyman:

ma svašta može bit,i imamo peko elektromagneta uključivanje kardana.
Uzubio je on svaki put a i kad je bio uključen stalno se čulo neko kvrckanje ko da zupčanici dobro nesjedaju jedan u drugi tak i sa gasom i bez gasa
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Bolje da se sad kvari, nego izvan garancije

i to što kažeš bolje sad dok je garancija. Stari je ujutro zvao servis a oni mu rekli nek se on najprije pogleda na to sam,da sad čemo mi po tom šarafat a imamo garanciju a kad bi ih pozvali onda nam ju nebi priznali jer bi rekli da smo mi nesš potrgali
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Danas bio kod nas serviser za dajca i rekli da nije ništa na traktoru nego da je to lamela klizila na rotodrljači :)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Vidiš mogal si isprobat s nekim drugim priključkom na kardan dal je do traktora ili priključka...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Vidiš mogal si isprobat s nekim drugim priključkom na kardan dal je do traktora ili priključka...

to je tata bio na polju i njemu se to dogodilo i on je bio uvjeren da je to do traktora,a serviser je rekao da je do rotodrljače. Nismo u mogučnosti ga gdje isprobat sa nekim strojem jer je svugdje blato kod nas
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
A mogal na prikolici za gnoj probat, niko se nije sjetio...

nisu se sjetili ni serviseri a ni tata,a ja sam bio u školi. Sad kad se malo zemlja prosuši onda čmo ga negdje isprobat pa da se uvjerimo da je 100% ispravan :finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh