• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dado121

B

BAGERISTA

Guest
nisu se sjetili ni serviseri a ni tata,a ja sam bio u školi. Sad kad se malo zemlja prosuši onda čmo ga negdje isprobat pa da se uvjerimo da je 100% ispravan :finga:

Ajde,,,neka ne bude niš,,,tako bi bilo najbolje,,,,,,,,,,a ne odmah krenut s kvarovima.....:supz::supz::supz:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ajde,,,neka ne bude niš,,,tako bi bilo najbolje,,,,,,,,,,a ne odmah krenut s kvarovima.....:supz::supz::supz:

To sam i ja reko ipak je to novi stroj i neka marka,ali može se dogodit tvornička greška
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
facepalm.gif


ako pogledas dalje od prve strane, vidjet ces da je traktor kupljen i da se pise o njemu na zadnjih 5 strana :lol:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Malo pripremali za sadnju kuruza,razbacali umjetno gnojivo i prošli sa rotodrljačom. Imalo smo dvije posuđene jedna je marke Lely 2,5m a druga je Eberhardt isto 2,5m. Mogu reči da smo zadovoljni kako su napravile posao ali ipak je bolja Eberhardt jer ima packer valjak i stvarno super je pripremila tlo za sjetvu.

dsc01670lj.jpg
dsc01667a.jpg
dsc01668x.jpg
dsc01669mh.jpg
dsc01678.jpg
dsc01674cr.jpg
dsc01675la.jpg
dsc01676z.jpg
dsc01677uv.jpg
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
I evo dva video uradtka :finga:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=RTCd-fBpQ_8[/YT] [YT]http://www.youtube.com/watch?v=08y6UbfhxL0&feature=related[/YT]
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
SAd vidiš koja ti je bolja i po tome se ravnaj kod kupnje
 
B

BAGERISTA

Guest
Dado121

Vidim mašina ide ko zmaj,,,,svaka čast,,,na stroju,,,i ljepo si spremija za sijetvu.....8)8)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dado121

Vidim mašina ide ko zmaj,,,,svaka čast,,,na stroju,,,i ljepo si spremija za sijetvu.....8)8)

Ide ali nekad malo zeza kardan samo na 540 kada dođe do malo večega opterečenja,ko da iskoče zupčanici jedan iz drugoga a neznam zast a terali smo na 750 ok ali sa manjim gasom i normalno radi.
A što se tiče pripreme za sjetvu,stvarno je super pripremljeno, možda malo i pretjerano sitno za kuruz jer zbog toga što smo polako radili sa drljačom jer nije naša pa nek se nešto desi moraš popravit i tak to ide :madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
U principu,,,baš zato i izbijegavan posuđivat od drugih,,,jer kako sad dođe ne kraju uvijek se desi,,kad je nešto kod mene,,,,a drugi lome,,ili gazda gazi i njemu niš,,ne se desi.......:mad::mad:

Nikako da mi legne,,,zašto te taj kardan ždere,,,meni tu ništo ni kako triba,,,,trebalo bi malo to pogledat,,,,dok je vrime,,da nebi bilo poslje kasno,,,,opet nije u redu da se to dešava,,,,,,,,,,,,si proba pitat, ove iz servisa,,,makar su svi došli bezobrazni,,,nije niš,,kao i kad se desi,,,onda si peru ruke.................:evil::evil:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ma to sa rotodrljačom posudili smo ju jednom i sve je bilo 5 a sad po drugi put se razletio kardan i morali smo ga popravit jer kak češ čovjeku vratit potrgano,pukla su obadva križa.
A za traktor u vezi sa kardanom to smo zvali servis rekli su da če doči ovaj tjedan a sad čmo vidjet kad će doć i šta će napravit jer je već jednom bio i reko da je sve uredu a samo je probo na prazno ako radi. A sad kad dođe čemo posudit rotodrljaču i malo pod opterečenjem da vidi da nije sve uredu,jer kad dođe malo veče opterečenje kao da iskoči zupčanik jedan iz drugoga.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma to sa rotodrljačom posudili smo ju jednom i sve je bilo 5 a sad po drugi put se razletio kardan i morali smo ga popravit jer kak češ čovjeku vratit potrgano,pukla su obadva križa.
A za traktor u vezi sa kardanom to smo zvali servis rekli su da če doči ovaj tjedan a sad čmo vidjet kad će doć i šta će napravit jer je već jednom bio i reko da je sve uredu a samo je probo na prazno ako radi. A sad kad dođe čemo posudit rotodrljaču i malo pod opterečenjem da vidi da nije sve uredu,jer kad dođe malo veče opterečenje kao da iskoči zupčanik jedan iz drugoga.

neka,,,neka,,,stavi gore nešto,,,pa kad dođu,,,da vide,,jer na prazno če lako vrtit......

A to ti je tako,,,kad posudiš,,,i slomiš,,,moraš i popravljat,,,,,samo ča neke pute,,ti još i kažu da nije samo to nego da je još kvara.......:shock::shock:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Bio danas serviser i ona polugica šta je za ECO (ekonomik-750 ok) neke šarafiče je dotegnuo jer je bila labava malo je imala lufta kad je bila isključena a sad nema i probali smo prikopčat rotodrljaču i sad sve normalno radi. Kaže da nije siguran šta je ali sad kad nije ni jednom to zezalo u vezi sa kardanom da če to radit a ako ne nek ga zovemo opet.
 
B

BAGERISTA

Guest
Bio danas serviser i ona polugica šta je za ECO (ekonomik-750 ok) neke šarafiče je dotegnuo jer je bila labava malo je imala lufta kad je bila isključena a sad nema i probali smo prikopčat rotodrljaču i sad sve normalno radi. Kaže da nije siguran šta je ali sad kad nije ni jednom to zezalo u vezi sa kardanom da če to radit a ako ne nek ga zovemo opet.

Bitno je da se riješi,,,,i bolje odmah,,,a i ljepo je čut da je neka glupost,,,nego da je potrebno rastavljat.........opet makina je nova,,,pa zašto sad odmah ključeve na nju,,,,ako nije potrebno..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Bitno je da se riješi,,,,i bolje odmah,,,a i ljepo je čut da je neka glupost,,,nego da je potrebno rastavljat.........opet makina je nova,,,pa zašto sad odmah ključeve na nju,,,,ako nije potrebno..

Baš to što kažeš bitno da je bila samo ta sitnica jer da se novi stroj moro rastavljat onda bi to stvarno bilo... Ja sam ga i to gadno upregnuo,skratio sam skroz polugu i bila je rotodrljača za njim i u veču brzinu sam ga stavio nek mu bude teže za terat ali više ni jednom nije kardan iskočilo,a sad čmo vidjet kak če dalje bit i kak če nas služit. :gitarist:
 
B

BAGERISTA

Guest
Baš to što kažeš bitno da je bila samo ta sitnica jer da se novi stroj moro rastavljat onda bi to stvarno bilo... Ja sam ga i to gadno upregnuo,skratio sam skroz polugu i bila je rotodrljača za njim i u veču brzinu sam ga stavio nek mu bude teže za terat ali više ni jednom nije kardan iskočilo,a sad čmo vidjet kak če dalje bit i kak če nas služit. :gitarist:

Ma bit če ok sad,,,,,,ipak je to makina,....:prayer::prayer::partyman::partyman:
popijmo u to ime,,,i neka dela bez greške...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo polako se i taj dan približava pa reko da se malo pohvalim. Znači u subotu 14.5. mi se moja sestrica voljena udaje.
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo polako se i taj dan približava pa reko da se malo pohvalim. Znači u subotu 14.5. mi se moja sestrica voljena udaje.

Opa,,,,,znači,,,bit če slavlja,,,,:partyman::partyman::partyman:
Nek joj je sa srečom,,,,i da im se ispune sve želje,,,,,vijerujem da si mladog ispita,,,,ko je ča je...........:shock::mrgreen::mrgreen:
 
G

GROF

Guest
Evo polako se i taj dan približava pa reko da se malo pohvalim. Znači u subotu 14.5. mi se moja sestrica voljena udaje.

., neka je tvojoj sestrici sa srićom i zdravljem u NOVOME životu!

., a TI mladiću, svakako se trebaš falit., pogotovo sada, kada?! TI ostaješ broj jedan na dvoru!!! ... :rolfer:...

., aj Bog!, sretno, čitamo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh