• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dado121

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
a to niko nezna,uzeli smo ga od nekog pretržca koji to uvaža odozgora,ali je stavio sve nove ležajeve i ofarbo ga. A na kupoprodajnom ugovoru piše da je iz Nizozemske i da je 89g.
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Nači 200 sati si je odela:shock:,,,i kako vidin jako zadovoljan,,ili griješim..:p:p:prayer:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Prezadovoljni smo sa njime,jer koje god poslove smo sa njime radili je dobro napravio.
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijeruj mi zadovoljan ti,,ja još više...:prayer::prayer:
Evo ja se malo zajbava oko fiata,,,sitnice,,ali ja mislim da če sutra bit riješeno sve,,,tako da bez greške..:shock:ima u temi fiat,,da sad ne slažem po svukud slike.........:p

Si ga upicanija...................:weedman::weedman:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nismo stigli napravit kupanac al vjerujem da bude i on došao na red...
 
B

BAGERISTA

Guest
Tribalo bi da lakše spi,,i ja kad san šprak teže zaspin.........:shock::weedman:
nek te služi,,,,duggggggggggooooooooooooooooooooooooooooooooooooo..:prayer:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Tribalo bi da lakše spi,,i ja kad san šprak teže zaspin.........:shock::weedman:
nek te služi,,,,duggggggggggooooooooooooooooooooooooooooooooooooo..:prayer:

Hvala Bagerista. Evo danas sam ga konačno opro,prije nisam stigao obaveze škola i tak to šta ide s time...a nije ni tata...cjeli tjedan su bila kolinja ai svira tata po sprovodima tak da nestigne po danu a uveče se više ništa nevidi
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo i kod nas se zabjelilo,nije puno ali je bar nešt:

pogled preko puta naše kuće na igralište:
img145q.jpg

Moja kućica,moja slobodica:
img146u.jpg

I zabjelio se naš novi štagalj:
img147rj.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
nači počelo se bijelit,,,neka ,neka bilo je i vrime,,,a ne da se u pol 12mj,šečemo maltene u kratkim rukavima...

Si spremija strojčinu u toplo:shock::shock:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pa baš,več mi je polako dosta toga ljeta,neka se malo zabjeli da imamo bolje urode na poljima da sučuva usjeve od zmrzotine.

Stroj ima krov nad glavom ali nije na toplome nažalost nestane u garažu jer kad smo ju radili pred 7 godina nismo planiradi da čemo kupiti veči traktor. Vidi se na zadnjoj slici gdje je ispod šupe.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Vjeruj mi hoče,kad je oko nule ili ispod neče upalit zajebava nas plava nafta pa sad u zadnje vrijeme moramo sipat čisti ili nekad pola pola.
 
B

BAGERISTA

Guest
Pa baš,več mi je polako dosta toga ljeta,neka se malo zabjeli da imamo bolje urode na poljima da sučuva usjeve od zmrzotine.

Stroj ima krov nad glavom ali nije na toplome nažalost nestane u garažu jer kad smo ju radili pred 7 godina nismo planiradi da čemo kupiti veči traktor. Vidi se na zadnjoj slici gdje je ispod šupe.

Da ali nije sam,,pa je odmah toplije........:mrgreen::mrgreen:
Bitno da je pod krovom,,,za ostalo,nema greške...

Vjeruj mi hoče,kad je oko nule ili ispod neče upalit zajebava nas plava nafta pa sad u zadnje vrijeme moramo sipat čisti ili nekad pola pola.

Da jer je i ona loša,,,,a ako ne malo super unutra i gas.....8)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ma mi smo pitali servisere kao zašto neče upalit kad je oko nule,jer ove stare rage pale bez greške a ovaj novi neče. Kažu oni da su to Euro III motori. Kažu da je to ko auto osjetljivo na gorivo. Kažu da je tako i sa ljudima da stariji ljudi jedu slaninu kad se sjete a današnja mladež bi jela samo salamice i paštetice pa tako i moj Agrofarm bi samo pravi dizel nebi plavca jer u njemu ima vode i parafina.
 

Najnoviji postovi

Na vrh