• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dali ima još poštenja

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
svuda samo ružne stvari ,prevare ,pljačke,razno razni tvorci novih bisernih ideja za seljake i sve ostale koji se vežu uz poljoprivredu,zato u ovo temi recite nešto ljepo ,korisno i pohvalno o svojim susjedima,prijateljima poslvnim partnerima sa kojima tržite,o kupovini stoke,strojeva i slično ali neka bude u pozitivnom kontekstu:D moj osobni primjer je bila kupovina zimus silomlina ,nazovem čovjeka za informaciju,on kaže da to je ciklo 100 cijena3500kn,drugi dan odemo vidjeti,mlin je ok ima samo jedna cijev,usmjerivač i jedno sito ,zadovoljio sam se sa viđenim i pogodim se da čovjek doveze mlin 20km u nedelju ,ja mu nisam ostavio ni kunu kapare.došla nedelja prodavača nema več sam bio siguran da je netko drugi naišao sa prijevozom iode mlin,nakon emisije plodovi zemlje nazovem ja ,kaže čovjek još par kilometri i evo njega.istovarili mlin još dobio staru ispravnu cijev od puhalnika od dva metra da mu nesmeta ja čovjeku zahvalio dao500EUR i poželio svako dobro a onda u srijedu navečer šok i nevjerica ,naišao brat od dotičnog gospodina i donio novo sito br8 nikada korišteno,bilo je negdje zatureno pa su ga našli nakon dva dana,kada sam nazvao da se zahvalim gospodin Zlatko je samo rekao da šta če to njemu kod kuće,iako novo košta negdje oko 1000kn svaka čast na poštenju,radi se o ZLATKO JURUŠIĆ selo BOTINAC kod KAPELE8);)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
imaš sreče što si pogodio baš na pravoga čovjeka a takvi se rijetko danas nađu :mrgreen::prayer::prayer:

koje sam ja sreče da bi me i rođeni brat zajebo :mrgreen::mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nije me pekla savjest ,razlog je bio što sam imao možda samo200-300kn kod sebe i 500EUR u komadu:gitarist:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma i ja sam tih 500 dobio za neku trgovinu tako da je to ugrožena vrsta novčanice bar kod mene,pa istina je da da sam se možda cjenkao da nebi od trgovine bilo ništa ali ja nisam takva osoba ,tako i ja ovih dana prodajem jedan stariji traktor i svakom tko nazove kažem to i to nevalja i to je zadnja a potencijalni kupac kada dođe krenu sa svime što su saznali preko telefona,daj ovo daj ono užas ,ja im zahvalim i sretan put:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
šta je ljudi dali ništa pozitivnog nema kod vas,jučer nazove jedan tip da pita za neku šasiju koju sam dao u oglas,evo njega danas negdje je čovjek od Kutine,došao ,vidio na pet minuta i bez cjenkanja pao dogovor,pošto nije bio neki teški fiškal ,pitao me dali imam one male kotačiće od bubnja,trebaju mu za nešto drugo,može nema problema ide pod istu cijenu ,pošto je on bio korektan mogu i ja malo biti korektan jer ja vjerujem da se još uvijek dobro dobrim vrača,i sad večeras ja pogodim sa susjedom dobar sipov favorit koji je on danas negdje povoljno tržio a meni bude poslužio jer imam istog rashodovanog:axe:
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
pričo mi ujak on radi u poljoprivredi lipik i direktor dogovori klime za kombajne i platio mu ono direktor nazove gdje su klime a ono firma više ne postoji
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
zato je najsigurnije,kapara na ruke i roba nakon isplate,nažalost takvo je vrijeme došlo,kako pjeva Škoro I BRAT BRATA VARA,tužno ali istinito:confused:
 

thompsonzfa

Član
Tu od
20 Ožu 2009
Poruka
238
Kolega i ja prosli tjedan isli kupiti točak-bocu za plin za auto, kaže čovijek boca je na autu nepaše mi zbog dimenzija, 2005. je godiste, ima još pola plina unutra, cijena je 100 kuna. Prvo mi je bilo malo sumnjivo, ali kad smo došli stvarno da ne povjeruješ sve je bilo kako je rekao, dali smo 100 kn i još produžili do Osijeka na rundu, a čovijek je bio iz mjesta Cret Bizovački, stvarno još ima careva i legendi od ljudi na ovom svijetu! :prayer: :partyman:
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
zato je najsigurnije,kapara na ruke i roba nakon isplate,nažalost takvo je vrijeme došlo,kako pjeva Škoro I BRAT BRATA VARA,tužno ali istinito:confused:

nažalost ak tak nastavi ode sve u pm
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav mojim dragim forumašima i forumskim prijateljima!

., dobra i interesantna tema., pa evo da i ja ku napišem u svoje ime.-

., delam sa svakakovi ljudi u životu, svega sam se nagljedal, doživil dosta prevara od svi., ALI, veliku većinu doživil sam pozitivno, plemenito, iskreno, pošteno, ... ko ča sam i sam takov. Jednostavno nevolim prevare i podvale, neznam nikakove trikove ove i one., možda sam previše iskren., pa onda to velika većina protumači da sam naivna budala., ALI verujte na moju pisanu reč!., DOBRO JE ČINITI DOBRO!., DOBRO SE UVIK VRATI DOBRIM!., istina i Bog!., kako kaže?, moj stari Lički narod!., svakome od nas na ramenu sidi po jedan andjel i po jedan vrag., dok jedan kaže dobro., drugi odma kaže loše., ALI, mi smo TI sami orači - gazde - krojači - kovači - stvoritelji svoje sudbine., tako DA!., osobno moja gesta - mišljenje - ponašanje - život JE da napraviš dobro., a verujte., DOBRO je uvik DOBRO., a loše je uvik loše!., puno sam puti napisal i jopet ću sada., moramo se sitit našeg postojanja - života svoga., imamo samo jedan život., na ovome svitu smo samo u PROLAZU., tako da, rekal sam sve!!! ...

., znalo mi se desit da jednostavno zeznem čovika a da nis ni sam znal?., moje prvo saznanje ili spoznaja da sam nekoga oštetil - zeznul - ismijal - izrugal., NENAMJERNO U NEZNANJU., odma sam se ISPRIČAL, javil da to i takovo nedijelo popravimo - ispravimo., jer ki dela i brblja puno ko ja?, greši., ljudski je grešit., ALI je ljudski reć oprosti, daj da TI pomožem - ispravim nepravdu - štetu!., moramo bit svi odreda svijesni da je SVE prolazno osim DOBROTE, LJUBAVI i PRIJATELJSTVA!!! .-
., kaže se u mom Ličkom narodu!., svemu se more pomoć., OSIM mrtvome krstu-čoviku!!! ...

., iako sam JA!., kako bi rekal?, jedan od moji forumski prijatelja!?, da ga citiram; MAGNET ZA BUDALE I SVA MOGUĆA I NEMOGUĆA SRANJA.-,,, ALI uvik volim bit DOBRICA!., iako DOBRE ljude baš i nevolidu ljudi!., VOLI JI SAM DRAGI BOG!!!., e to je onda TO., zbog ovoga sam sretan!!! ...

., p.s., IMA JAKOOO PUNO DOBRI LJUDINA !!!

., aj Bog!, čitamo se ...
 
Posljednje uređivanje:

thompsonzfa

Član
Tu od
20 Ožu 2009
Poruka
238
Jel vam dao papire od boce? Valjda je to ona što ide u prtljažnik, jer ako je bila ispod auta trula je skroz, morat ćete dat nekom tko ima papire da vam ugradi bocu, atest vam vrijedi još 4 god onda morate novu bocu kupovat, toliko od kolege plinaša.

Nije nam dao papire, ali papiri nam ni ne trebaju, ionako ni ostatak instalacije nema papire, to će ići u Golfa dvojku za drljat po lokalu, nebude policija pravila problem, a i ako bude znamo mi dobro s njima :gitarist: :partyman:
Kad mi je kolega rekao da lik traži 100 kn mislio sam tu nešto neštima bit će neki zajeb žešći kad ono ugodno se iznenadih, još uvijek ima careva i legendi na ovom svijetu! :supz:
 

Pierre

Novi član
Tu od
2 Ruj 2011
Poruka
11
pametne li teme:p, malo friškog zraka u društveni današnji pesimistički smog. Prvo da kažem jedan veliki "Merci" Ajkuli a onda da pređemo na stvar. Imam puno primjera, vidjet čete, neznam dali ću moći sve te ljude imenovati ali ako smijem, napraviću. Sada moram na posao ali imam u priparavi priću o bivšem vlasniku moga mtk f606.
Inače Grofe nisi sam, ima nas puno koji mislimo točno što i ti i to provodimo u djela, možda jedan dan nas bude dosta da dođe do "kritične mase" pa se nešto promjeni...;)
LP
P.
 
B

bosniahos

Guest
-

MY STORY.Ha mene ko pravg bikera uvijek razveseli pogled na Njuškalo,ma ima svega.Jednom prilikom vidim prodaje se motor meni znaan ali ni problem što ga znam u dušu već to da mu je cijena neobićna za takvu preradu.Recimo takva je da up side down vila na njemu košta umalo pola cijene motora.Ne bude mi teško pa nazovem novog gazdu i pitam ga a on meni kao jao pa mlad sam nemam još dozvolu za tu klasu a ćujte motor je 2003 godište sve prva liga.Ja bih još nešto spuštal nije fixno.Pa dal bi ga mogal doći vidit isprobat kaže on nema auspuh pa nema svitla.Ma reko nije on ni 2003 godište jer sam ga vozil već 1999.Nato mi bajo kaže a vi se vidim razumijete u te motore ma to neće svako primetit prodaću ga nekom,pazi ovo seljaćini,pa nek si on to rišava kako zna.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Svaka čast Manđo ovo od njega nikad iskreno nebi očekival ali mi je sa ovim promjenil mišljenje neka vratiče se to njemu trduplo i više jer takva pomoč da spasi tuđi život a pogotovo djetetov je neopisiva i ja sam donirao koliko se moglo pogotovo kad znaš da je to djetešce koje tek treba osjetiti život neka mu dragi bog pomogne neka ozdravi i neka dugo živi...
 
Na vrh