• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dalibor1982

  • Temu pokrenuo dalibor1982
  • Datum prvog posta

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
a nije 80ks???
ja imam cijelu knjigu gdje je cijeli program claasa 72/73g.i pise 80ks..mozda nisu isti inace moj je 73godiste...
a gdje ima rikverc u kojem smjeru??????
e a treba puno preraditi da zmajov adapter pase na njega :scratch :?:
 
D

dalibor1982

Guest
moj je motor od 75 ks tako u mojoj knjizi piše koju sam dobio uz njega otiči ču ga sad izslikati pa ču uploadi slike na forum
 
D

dalibor1982

Guest
evo mene sa slikama nisam uspio pokositi travu u drugoj kuči pa mi nemoj zamjeriti i slikano je mobitelom



Obrisan neispravan link.



Obrisan neispravan link.



Obrisan neispravan link.



Obrisan neispravan link.





Obrisan neispravan link.




Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
nemas nikakvu garazu za njega??nije loš..malo pranja i kao nov.. ;)
 
D

dalibor1982

Guest
to i ja starom več 4 godine govorim da napravimo garažu za sve strojeve a on nikako da me posluša
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
e odkud si ti?=?????
dosao bi do tebe pogledati kaki si preradio heder za kukuruz...
 
D

dalibor1982

Guest
ja sam ti u petrovcima kraj vukovara to ti je 7 km od vukovara
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
a mozes li mi reči kakva je potrošnja kod žetve???
ima li buke u kabini :?:
 
D

dalibor1982

Guest
nebi ti znao reč za potrošnju jer nikad ga nisam tanko full a i nisam mjerio ima buke zato što nije original njegova ali buka nije strašna jer ubiti ti i moraš čuti motor kako ti radi a posebno bubanj i ležaje kad promjeni zvuk to ti je znak da moraš ga gasiti da nebi nešto veče ošlo
 

Najnoviji postovi

Na vrh