• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Danas je Dan mladosti

  • Temu pokrenuo VOJVODJANIN
  • Datum prvog posta
V

VOJVODJANIN

Guest
Svim forumašima generacije 60-ih i 70-ih Sretan dan mladosti :partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
Svim forumašima generacije 60-ih i 70-ih Sretan dan mladosti :partyman::partyman:

., FALA TI DRUŽE STARI!!!...

., eh DAN MLADOSTI!., još malo pa budemo slavili dan STARI!.- :mrgreen: ...

., aj Bog!., pozdrav legendarnim generacijama!..., čitamo se ... ili :butthead: ...
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
eh da... taj zagorec je dobro znao proslavit rođendan,porglasio ga praznikom tako da ga je mogla slavit cjela država,baš je bio faca,kaj ne?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
danas kad postajem pionir dajem časnu.....itd...itd...eh to su bili dani...:mrgreen:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
taj dan u životu nemogu zaboraviti.Tada smo bili svi za jednog jedan za sve.Čujj bili,ja sam to još uvijek i nemislim se mijenjati. Nemogu ga zaboraviti jer tada sam ja slavio rođendan,mada mi je rođendan 26 maja.

živjeli svi koji se dobrim sjećaju OVOG DANA.Ja samo jednom dajem časnu riječ!!!i jednom se zaklinjem
 
B

BAGERISTA

Guest
Pridružujem se čestitkama............
A to su bili dani,,,nikad više tega....
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
:scratch ...... htio netko priznati , ili ne , ali svi smo slavili , netko više netko manje.
Svaki sistem ima svoje dobre i loše strane , dan mladosti je bio dobra strana onog sistema. Onda se točno znalo šta se slavi i kada se slavi .... a danas kako tko dođe na vlast oderđuje raznorazne datume za slavlje , i na kraju od svih tih dana .... Dan državnosti , domovinske zahvalnosti , neovisnosti ... velika većina nezna ni kada je šta ni zašto je šta ..... Žalosno :(

Pozdrav svima , i živjele generacije 60 - 70 godina prošlog stoljeća :partyman::partyman:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
eh da... taj zagorec je dobro znao proslavit rođendan,porglasio ga praznikom tako da ga je mogla slavit cjela država,baš je bio faca,kaj ne?

znao je čovjek sve.jer gledao dalje od daljine
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Eeeeej kad se setim Titovih pionira!
Plave kape i crvene marame...:supz: to je bio život
Bili smo prvi ujedinjeni...kao Yugoslavia!
Bili smo svima primer!
A sad oni prave "EU",,, i svi mi grebemo da bi ušli...:scratch
Čudan ovaj život, i ceo svet................samo se okreće.................

pozzz joe!
 
V

VOJVODJANIN

Guest
:scratch ...... htio netko priznati , ili ne , ali svi smo slavili , netko više netko manje.
Svaki sistem ima svoje dobre i loše strane , dan mladosti je bio dobra strana onog sistema. Onda se točno znalo šta se slavi i kada se slavi .... a danas kako tko dođe na vlast oderđuje raznorazne datume za slavlje , i na kraju od svih tih dana .... Dan državnosti , domovinske zahvalnosti , neovisnosti ... velika većina nezna ni kada je šta ni zašto je šta ..... Žalosno :(

Pozdrav svima , i živjele generacije 60 - 70 godina prošlog stoljeća :partyman::partyman:

Potpisujem!

stafeta mladosti,slet,radne akcije,,,,,putevi,nasipi i ostalo sto su napravili pioniri i omladinci jos stoji. Mogao si ici gde hoces,kad hoces i koliko hoces...a sad zakjucam kola u voznji da me neko ne orobi na semaforu.

Zahvaljujem *pionirima* koji su se prisetili onih vremena

Ziveli :partyman:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
nema više ..."godine su prošle pune muka,ginulo se za slobodu nijemo"....sad se pjeva godine su došle pune muka.....
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Ja sam među zadnjim koji kojim na prvom rodno listu piše država rođenja SFRJ.

Pa da vas malo razveselim koji ste to preživjeli evo jedan video:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=xshe7gc3hGg&feature=related[/YT]
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Pridružujem se i ja čestitkama, ipak ste generacija, jel....uz malu napomenu da sam ja bio i ostajem sa druge strane barikade:supz:....
 
B

bosniahos

Guest
e kud baš naš

Pa mišljenja sam da je to prošlo doba a sad baš ti ki su bili zagovornici tih proslava ovog i onog ustvari su podjarmili ovaj naš narod 50 i više godinica.Da su opstali neznam kog bi danas slavili.A ovog foruma možda bi samo sanjali,eh da ima Satan panonski pjesmu prigodnu mislim da se zove crvena marama ili pioniri maleni.Ništ mi nemojte zamjeriti imam taj stav a i demokracija mi daje mogućnost da drukćije mislim.Pozdrav jućerašnjim slavljenicima.
 
M

Miško 007

Guest
Potpisujem!

stafeta mladosti,slet,radne akcije,,,,,putevi,nasipi i ostalo sto su napravili pioniri i omladinci jos stoji. Mogao si ici gde hoces,kad hoces i koliko hoces...a sad zakjucam kola u voznji da me neko ne orobi na semaforu.

Zahvaljujem *pionirima* koji su se prisetili onih vremena

Ziveli :partyman:

Bome današnje vrijeme u komi...
A što se može čovjek ne cijeni kad ima...
Tek kad izgubi shvati što je imao...
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
drago mi je da je ova tema opstala i da nije bilo prepirki oko nje.šta ćeš mi smo djeca onog sistema i tako nam je kako nam je,mi znamo prosuditi jer smo skoro pola života proveli i onda i sada.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
drago mi je da je ova tema opstala i da nije bilo prepirki oko nje.šta ćeš mi smo djeca onog sistema i tako nam je kako nam je,mi znamo prosuditi jer smo skoro pola života proveli i onda i sada.

I šta sad da ti kažem?:D
Danas je tvoj dan...srećan ti rođendan!:partyman:
pozzz joe!:weedman:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
drago mi je da je ova tema opstala i da nije bilo prepirki oko nje.šta ćeš mi smo djeca onog sistema i tako nam je kako nam je,mi znamo prosuditi jer smo skoro pola života proveli i onda i sada.

Svaki sistem ima svoje prednosti i mane.20 godina sam živeo u jednom i 20 godina u drugom.
Prvih 20 godina nije bilo demokratije, ko je "lajao mnogo" zna se Goli Otok, ali je bilo nezamislivo da radnik radi a da ne bude plaćen,zemljoradnik kada proda svoj prizvod dobije pare za dva dana,bio je propisan "maximum" 10 ha zemlje,ali od toga se moglo živeti i obnavljati mehanizacija bez kredita.
Drugih 20 godina "stigla"demokratija,možeš pričati šta hoćeš, imaš pravo na štrajk, 1 000 000 nezaposlenih,ovi koji rade platu ne dobijaju,seljaka vara gde ko stigne(od države nema zaštitu), u kreditima smo do guše...

Valjda to tako mora biti.....ali sa nostalgijom se sećam prvih 20 godina moga života.


Pozdrav i živeli......:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh