• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

daniels

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
a našel temu pa da napišem par rječi o sebi.

znači ja sam Daniel 32g. iz donjeg podotočja okolica velike gorice
po struci auto mehaničar,radim kao voditelj skladišta školskog i uredskog materijala.

eto ovdje sam da nekaj naučim oko zemlje i stoke možda i ja bum znal koju pametnu oko nečeg.

od strojeva trenutno ništa al sad ovih dana krečem u kupovinu pa još skupljam informacije slike bum stavljal kak bu kaj dolazilo.
imam nekaj zemlje koju su mi do sad drugi obrađivali al sam odlučil počet radit sam,ak sam ko klinac od 12-13 g znal orat dok je dida i baba to držali pa valjda se bum prisetil i sad kak kaj ide nekaj bum pital VAS iskusne poljoprivrednike,nekaj sam.
bitno mi je da imam za sebe koliko nam treba hranit par pajceka (kojeg i za prodat) i ostale sitne živine.
pa evo nadam se ugudnom druženju
pozdrav svima koliko vas ima.
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
dobrodošao na forum :!: ;)
kakvi traktor misliš kupiti????? :roll:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Dobrodošao ;)
Samo postavi pitanje,rado čemo ti odgovoriti pogotovo kaj se tiče mehanizacije ;)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
hvala dečki
kupil bum a kaj drugo malog 533 ima tu jedan u selu cijena dobra nije teglil,košnja i ti lakši poslovi.
naviknul sam se na te traktore ko klinjo deda imal 533 pa 560.pa tak su mi nekak dragi.
a da bum pital bum ni me sram pitat ono kaj neznam rađe pitam neg da zabrljam.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
hehe, tak se veli, svaka čast, dobrodošao i nadam se da čemo ti puno pomoći
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Dobrodosao. Ja sam od potpunog neznalice u godinu dana puno naucio od ljudi sa foruma (i dalje se ne smatram znalcem). :) Racunam da sam pokoju rijec i sam dobru napisao i, te tako upotpunjujemo znanje i iskustvo :)
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
a šta da kažem svi su ti sve rekli pa onda ti želim samo dobrodošlicu . Uživaj u forumu.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Vrag te zel kaj nekaj ne staviš, gde su kobase, šunka, čvarki a piva........
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,,,,,neka se s nama ugodno družiš........
 
G

GROF

Guest
., dobro nam došal!

., još bolje se snašal!., tek sam sada vidil temu o tebi!., pa evo samo da te pozdravimo i SRETNO TI!!!..., čitamo se ...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
fala dečki,al tu sam 2g i tak je stara tema.
oliti uredno sam se predstavil kad sam došel.

Pele neznam ni sam kak izgleda sve se suši kod kuma,a kobasice nis ni delal za sušit.
a slike uvijek stavim u pripadajuče tame.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Bum se onda ja nagledal k susedu kad pem prema turopolju :rolfer::rolfer: pa svratim :drinkers::drinkers:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
fala dečki,al tu sam 2g i tak je stara tema.
oliti uredno sam se predstavil kad sam došel.

Pele neznam ni sam kak izgleda sve se suši kod kuma,a kobasice nis ni delal za sušit.
a slike uvijek stavim u pripadajuče tame.

A jesam te digel iz mrtvih .................:partyman::partyman::partyman::partyman:
pa nek se zna tko naše koke ljuti....:rolfer::rolfer:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Pa da ti i službeno zaželim dobrodošlicu na forum,jel tak?:rolfer:Nadam se još dobrih postova ko i dosad,kolega!
 
Na vrh