• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

danot

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav svi forumasi od Makedonija
Zovem se Daniel, trenutno imam 21 godina, studiram fakultet elektrotehnike, nasoku Elektroenergetski sisteemi, 3-ta godina. Moje gospodarstvo je samo oko jutro zemja, uglavno se bavimo so povrtlarstvo,sadim paradajz, paprika, kupus, magdonoc(persin), a imam i voknjak od 80 drva jabuki.
Od strojevi imam traktor Tomo Vinkovic sa dosta priklucoci, pretezno home made, volim da sam izrabotuvam priklucoci, da si olesnim radovi,, motokultivator LabinProgres Flora 55 (5.5ks), bez koj nemogu da zamislim, koristim ga i za megjuredna obrada i manje igra motika, i vodna pumpa Tomos koja slabo koristim.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Re: danotnt

Evo sliki od stroja

37539840.jpg


46207821.jpg


58549687.jpg


29254892.jpg


48248948.jpg


74439838.jpg


17734847.jpg


43121371.jpg


16734325.jpg
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Re: danotnt

još jedanput pozdrav!

I da ti velim da znaš ubuduće u jedan postav stavljaj više slika, a ne da
imaš u jednom postavu samo dvije - tri slike i slike stavljaj tako da se
odmah vide na forumu!
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Re: danotnt

Pozdrav
zbalija sad ovako znaev, i sleden pat mislam deka ke uspeam da postavam kako sto treba.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: danotnt

Pozdrav i dobrodošao!
Zanima me koliko ima kod vas u Makedoniji traktora TV. Jel su oni rijeđi ili ih ljudi imaju dosta. Kako vidiš po forumu kod nas u SLO i u HR ima jih dosta i dan danas. Skoro ni jedan ne ide na odpad ili je to rijedko pa se to ne primeti. A nema puno ni onih koji se prodavaju po djelovima, samo ponekad primetim koji u oglasima. A onih koji su u radnom stanju, tih ima još dosta. Ti se koriste- rade, prodavaju se, kupuju, ima ih po oglasima dosta...
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Re: danotnt

Kod nas u Makedonija ima dosta TV. Na primer kod mene u selo ima samo 2 moj 821 i uste eden 521,a vo edno sosedno selo ima sigurno poveke od 20 i gi koristat ljudi koi rabotat bavca,voknak ili vinograd. Ima nekoi regioni kod nas kade TV e najrasprostranet traktor- tikvesijata, go ima skoro vo sekoj dvor. Na najgolemata oglasna stranica kod nas http://www.pazar3.mk/list.aspx retko gi ima za prodazba, i nikogas ne sum sretnal nekoj da prodava TV na delovi ili nekoj vo otpad. Delovi ima ljudi gi pravat i vozat. Ovi novi Prima tt ili hittner gi nema kod nas za prodazba, nikoj gi ne uvozi. I onie najstari Tv kako sto bil moj poranesen TV 18 od 1974 godina uste se vozat. Edino tesko se naogaat priklucni masini ili ako se najde se dosta skupi, pa zatoa mora da se pravat u kucna radionica

Pozdrav
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: danotnt

Pozdrav i dobro došao!
Još se nemogu nagledati tvoje prskalice...hehehe svaka čast na izumu i ostvarivanju istog...jako mi se dopada :D
Nego da te pitam...jel kad ideš prskati voćnjak...možeš li sam ići, ili moraš imati pomoć, bar još jednog čoveka?

Vidi se da si pedantan i vredan tip...samo tako nastavi...i no problemo!
Živ bio...
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 
G

GROF

Guest
Re: danotnt

... lipi pozdrav i svakako, dobro nam došal iz predivne zemlje Makedonije!!!

., iskrene čestitke na traktoru tomi i priključnim orudjima za njega!., svakako čestitke i za proizvodnju dobrih priključnih orudja u svome dvoru!!!; made home!!!

., aj Bog!., sretno ti!., čitamo se ...
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Re: danotnt

Hvala na site za pohvale
Joe prskalicata pred se e planirana za prskanje na bavcata i za plastenicite zatoa sto so grbna pumpa nemoze da se prska vo plastenik zasaden so domati. Za prskanje vo voknakot moze da prska i eden, go ostavam traktorot na sredina i ima dolgo crevo 50 m sto e dovolno da go opfati celiot. Razmislio sam i za brenerite da gi postavam od stranite no pumpata ne moze da zadovoli poveke od 2 zosto e od najmalite koi gi nudi agromehanika. A moze video sam eden covek kako vozi niz voknak vo 1va spora i prska so brenerot vo raka .
Pozdrav...
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: danotnt

Pozdrav!
Znači možeš sam odraditi špricanje voćnjaka,,,to je i najbitnije, da nemoraš nikog voditi sa sobom, jedino da ti pravi društvo...
Još jednom svaka čast!
Možda i ja budem pravio tako nešto,,,ali više sam za neku leđnu motornu špricu...jel mi je vočnjak jako daleko,,,pa a znaš kako je Tomo brz... :lol:
Ako budem pravio,,,javljam se za detalje... :D
Živ bio...
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Re: danotnt

Joe moj sovet pravi sprica za tomo pa da te ne boli lega. Ja sam porano imao od onie morava sprica so tomos motor i bure od 100 litri pa sam taa prodal zasto mi se smacilo da ja vucem po izoran voknak i napravio ovaa za tomo.
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Re: danotnt

Evo slika od plastenik pozadi kukja, do sada bio zasaden so domati i izoran ceka nova rekolta naprolet, pred nego e zasadeno so magdonos.



Uploaded with ImageShack.us

i slika od voknak


Pozdrav...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljepe slike,,,,a i brazda se radi duboka kako vidim..........ljepo se ore......
Zašto si mijenja ime,,,šta je bilo????
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pa nisam mogao da se logiram so korisnicko ime danotnt, i nanovo sam se registrirao, otkad forum je bio promenjen mi se to desilo...
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
ej zemjak:) i jas nemozam nikako da se logiram..pa se preregistrirav.poranesnoto korisnicko ime mi bese strongboy.ne se razlikuva ova mnogu od staroto,ama sepak pojke si go sakav staroto:roll:.pozdrav od prilep
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Evo i ja sam danas bio na saem Agrofud, slab je bio ovaa godina i razocarao me skroz, nije imao neki mali traktorcici slicni na Tomo Vinkovic:(, do prosla godina barem AGT imao da se vidi...
Evo nesto od slikanog materijala

Ovi prvi 3 su samo za BAGERISTA


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Ovog najvise mi zapao za oko Dong Feng 25 KS


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

Najnoviji postovi

Na vrh