• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Darijus

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
Morat ču se predbilježit za flance :axe:

šogor mi je zastupnik za tvoj kraj, ili ćeš morati potegnut pravo k meni doma...ja svoje flance ne prodajem na placu...;)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ja sam uvijek doma, a ak pitaš moje kućne čoklje ni ne delam niš...8)

evo, iskopao sam jednu umjetničku od svog ponosa i dike kojeg sam pred desetak godina dovezal iz ženinog kraja...i otad služi ko novi...
kao što sam rekao, samo brza dostava i šminka...:lol:

epv0007.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
sic se ne uklapa na toga starca,
treba nabaviti orginalnoga barem izgledom...
 
Z

zeleno zagorje

Guest
darijus baš lijepo da si nam se i ti predstavil,kad sam pročitala da si antialkoholičar da spasiš druge ,pomislila sam da bi te bilo dobro posvojiti ,pa da sve oko mene spasiš da svi ostanu trezni ,a sad još kaj su ti one čoklje , daj mi to prevedi
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
sic se ne uklapa na toga starca,
treba nabaviti orginalnoga barem izgledom...

lega, imam ja njegov zic originalni u garaži, al obzirom da se ja i vozim na njemu bolje je da imam kičmu neg originala...

a vladimirac nije iz turske došal...
...vidi se da ti je Sila svaki dan, a Sulejman najviše nedjeljom...:lol:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
darijus baš lijepo da si nam se i ti predstavil,kad sam pročitala da si antialkoholičar da spasiš druge ,pomislila sam da bi te bilo dobro posvojiti ,pa da sve oko mene spasiš da svi ostanu trezni ,a sad još kaj su ti one čoklje , daj mi to prevedi

čoklja...e to je stari zadobarsko-pokupski izraz za jednu običnu...ŽENSKU!
...a sad bum pobegal da me nebi :axe:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E pa sad si gotov!Izrazi čoklja,čokljo,čokljavec,čokljavka zavrijeđuju jedno dobro ribanje osobi koja ih izgovara.Koriste se za osobe koje su na neki način hendikenpirane,(Hand na njemačkom znači ruka)obično su im oštećeni ekstremiteti.E,sad kad sam to tako lijepo i stručno objasnila,da pređemo na običan normalni jezik i izražavanje.Pa,ajde,idemo redom-sram te bilo,kak si se uopće usudil normalno ljudsko,a k tome i žensko čeljade,koje,usput rečeno ima sve djelove tijela u savršenom redu,i koje su ti i u krvnom i u partnerskom odnosu nazvati pogrdnim imenom čoklja.Da ti sad bar te tvoje,neću više napisati tu riječ,ali ti znaš o kojoj se radi,pročitaju kaj si napisal,i ak im ne padne slučajno na pamet samima,ja ću ih podsjetiti,nek ti ona u krvnom srodstvu ne skuha ručak slijedećih mjesec dana,a ona koja ti je u partnerskom odnosu,e,ta,da ti uskrati SVE usluge bar na mjesec dana.Tak.Pa da vidimo kad bu ti slijedečći put pala na pamet riječ čoklja.:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
I toplo se nadam da si pravi đek,pa buš pokazal ljubavi svog života kaj si napisal.:lol::lol::lol:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
sad sam ja kriv kao da sam ja izmislio taj izraz...e pa nisam...ali pošto držim do tradicije koristim takve izraze da ih spasim od zaborava...:p
kažnjavanje je već u tijeku za druge stvari, tak da ni po toj osnovi neću osjetiti neku promjenu...
a nisam ja đek, nego džek s tvrdim dž...:mrgreen:
i moj pozdrav johabiju, nije mu lako, ali ja ću mu pomoći uvijek kad do zida dođe...samo neka mi se obrati...;)
 
Z

zeleno zagorje

Guest
darijus nebudem te posvajala takvu slićnu klapu rabim v zagorju , zadržala bum one kaj imam , sad znam da ima sličnih i drugdje, baš bi se uklopil u našu zagorsku sredinu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zeleno zagorje,a kaj ti odmah Darijusa zagovaraš,malo si mi sumnjiva u dobrim namjerama,:p,buš čovjeka napeljala na tanki led,bu pomislil jadan da je normalno tak se izražavati,pa se bu opustil,pa bu u opčoj komunikaciji popustil,pa bu bostan obrstil,a onda bum ga ja morala koordinirati kaj se bu okerusil i opet čari bračnoga života okusil.:p:p:p Sam mi posla delaš mala,tak kaj buš znala.:axe::axe::axe
Darijus,nej se hvaliti sa tvrdim dž.Nije ti to baš nekaj na kaj bi ženske padale.Ili muški koji vole muške(nej se za navod "muški" ljutiti,sam sam ti pružila širi krug potencijalnih kandidata kojima bi pasalo i nekaj drugo tvrdo osim DŽ).Recimo,da si napisal,na primjer-tvrdi stav,tvrdi pogled,tvrdi mišiči,tvrdi....e,TO bi već bilo nekaj,makar bi riječ mišiči napisal i sa mekim ć.:lol::lol::lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Jeste napale čovjeka več ste počele i ispitivati i komentirati njegovu čvrstoću samo neznam čega:lol:svaki muškarac ima tvrdi stav ??????? po tome i je pravi muškarac a Johabice šta se tiče ljubavi između muškaraca pa vidiš da sve više poznatih ljudi voli isti spol valjda je to postalo in samo neka oni sami sebe :finga:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
Jeste napale čovjeka več ste počele i ispitivati i komentirati njegovu čvrstoću samo neznam čega:lol:svaki muškarac ima tvrdi stav ??????? po tome i je pravi muškarac a Johabice šta se tiče ljubavi između muškaraca pa vidiš da sve više poznatih ljudi voli isti spol valjda je to postalo in samo neka oni sami sebe :finga:

tak je farmer, zato mi nismo poznati ljudi neg zaostali seljaki...

a johabica, johabica je plavuša...:rolfer:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Farmeeeeervg,ajoj,čini li se to meni ili se varam da misliš ono što mislim da misliš.:rolfer::rolfer::rolfer:
Zelenkice,gdje si,ajd mi pruži ruku,netko me ovdje oče pokopati,helf,helf,evo,i na njemačkom,hilfe bitte,hilfe bitte,....:p:p:p;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh