• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Darijus

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
ko dijeli helf bombone, i ja bi malo...;)


inače, kad se zove u pomoć na eng. nije baš helf...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Farmeeeeervg,ajoj,čini li se to meni ili se varam da misliš ono što mislim da misliš.:rolfer::rolfer::rolfer:
Zelenkice,gdje si,ajd mi pruži ruku,netko me ovdje oče pokopati,helf,helf,evo,i na njemačkom,hilfe bitte,hilfe bitte,....:p:p:p;)

Rekli bi neki zlobnici :Jedna žena zlo pa pozove drugu u pomoć a dvije žene još veče zlo samo da najdu i treču da bude katastrofa :rolfer:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
tak je farmer, zato mi nismo poznati ljudi neg zaostali seljaki...

a johabica, johabica je plavuša...:rolfer:

Pa je Darijus,pojma nemaš kakva sam ja plavuša,evo da ti reknem-ja sam prirodna plavuša-to ti je ona koja se lijepo rodila plava.Samo se onda priroda grdo poigrala,pa su plavi lasi počeli sijediti.Pa sam ja prirodi doskočila i pofarbala ih opet u plavo.Tak.Tek toliko da znaš sa kim imaš posla.
Znaš li ti Darijus zakaj plavuša drži nož na televizoru?Da može izoštriti sliku.
A nej se ti nikaj brinuti kaj si zaostal-bar si siguran da te neće pregaziti ko ovcu.:lol::lol::lol:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
znate zakaj plavuša pije mlijeko u dućanu?
piše na njemu "OTVORITI OVDJE"...;)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ko dijeli helf bombone, i ja bi malo...;)


inače, kad se zove u pomoć na eng. nije baš helf...

Pa kaj,engleski ne znam,a njemački mi ide,i kaj onda.I ti nisi napisal veliko prvo slovo u rečenici,tra la la la la.:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
znate zakaj plavuša pije mlijeko u dućanu?
piše na njemu "OTVORITI OVDJE"...;)

Kaje,postali smo malo zločesti,a,pa ajde da se ubacimo u igru-
Pitali pokupljanina koliko je dva i dva.Zamisli se pokupljanin,nasloni se na ogradu,i razmišlja duboko jedno dvije-tri minute,pa kaže-
ne znam,ali znam da nije mnogo!:confused::confused::confused::lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Zašto se plavuša( Johabica) posipa čilijem pravi se ljuta....
Samo smo te skužili praviš se zloćesta ali si meka duša izgleda da je tebe Johabi razvaljal i napravil prhko tijesto ....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jao decki pa sta ste tolko napali na johabicu stvarno niste uredu ona jadna sama a vas dvoje troje napada joj joj!!!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zašto se plavuša( Johabica) posipa čilijem pravi se ljuta....
Samo smo te skužili praviš se zloćesta ali si meka duša izgleda da je tebe Johabi razvaljal i napravil prhko tijesto ....

Aha,pa kad se tijesto digne,ispeče se fina mekana buhtlica.Je,je.:roll:
Joj farmervg,kak si se ti prevaril u meni,istina,ono je, da sam mila i draga i bespomoćna,ali,bum ja ispričala tamo na svojemu kako sam se na tržnici posvadila sa jednim kupcom.:madmana:Znam ja biti zločka,znam.:axe::axe::axe:
E,baš me zanima kaj buš onda rekel,aha.:lol::lol::lol:

Bučo,hvala kaj se zauzimaš za mene,malo podrške uvijek dobro dođe,evo,već se vidi da buš dobar muž i zet.Znaš ti dobro koja je prava strana.:lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Bučo nemoj ju ništa braniti nije ona sama ima ona zeleno zaleđe samo čekaj da se pojavi pa da vidiš kak budu pucale munje ponama...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Treba uvijek pomoc dami u nevolji!!
Ako se ona spremaju s munjama bjez ja od tuda tu ce bit rata!!
 
Posljednje uređivanje:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
Jao decki pa sta ste tolko napali na johabicu stvarno niste uredu ona jadna sama a vas dvoje troje napada joj joj!!!!

ooo bučo ili da se bolje izrazim "buča", znaš kaj se kaže za muške kaj imaju puno dlaka na prsima...da su u stvari piz.. (žene) u duši...8)

a sad johabica, kad smo kod 1 i 1, jel znaš zašto plavuša ne zna napisati broj 11?
...nemore se odlučit koju bi jedinicu prije...

i još ak nisi skužila, nikad ne pišem veliko slovo jer mi caps ide na živce...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ooo bučo ili da se bolje izrazim "buča", znaš kaj se kaže za muške kaj imaju puno dlaka na prsima...da su u stvari piz.. (žene) u duši...8)

a sad johabica, kad smo kod 1 i 1, jel znaš zašto plavuša ne zna napisati broj 11?
...nemore se odlučit koju bi jedinicu prije...

i još ak nisi skužila, nikad ne pišem veliko slovo jer mi caps ide na živce...

A kaj ako nemam dlaka na prsima sta sam onda???
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
Šibice sam odavno preraso ako nisu do sad narasle ni nece nikad :weedman:

da ti nisu ko malom stavljali rakiju u mlijeko?...ili možda plavić ko johabici...
...znaš, od plavića ljudi poplave...:rolfer:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
da ti nisu ko malom stavljali rakiju u mlijeko?...ili možda plavić ko johabici...
...znaš, od plavića ljudi poplave...:rolfer:

Neznam za rakiju nju nevolim sad mi je i miris odvratan ko ce znat sta sam sve pio za vino se zna tog je bio pun podrum :partyman::partyman:
za plavic neznam to nije sigurno jer ja sam crni nisam plavi :)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
ajde, sad je johabici sila, a zelenki sulejman pa se možemo divaniti...
a evo, kad se vrate ja ću ih iznenaditi jednom lijepom zimskom idilom...
ovo je river Dobra uslikana iskusnim okom i skoro pa isto tako iskusnim digitalcem moje malenkosti...

no pa evo...

p1050060x.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh