• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Darijus

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
hehe, kad bu mutna kupa kod tebe znat ćeš da sam se ja popišal u nju...:twisted:

Kad se ti popisas u nju i dok to dode do mene najprije kemikalije iz dvije tvornice ubiju tvoju pisalinu :weedman::weedman:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
je, priznajem, pivovara i ppk će te spasiti...
a i tak niš drugo ne dela u Karlovcu...:lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
je, priznajem, pivovara i ppk će te spasiti...
a i tak niš drugo ne dela u Karlovcu...:lol:

Onda su i tri na pivovarnu sam zaboravio, jedino sta dobro posluje je burza svaki dan je sve veci broj zaposlen kod njih
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
lega, imam ja njegov zic originalni u garaži, al obzirom da se ja i vozim na njemu bolje je da imam kičmu neg originala...

a vladimirac nije iz turske došal...
...vidi se da ti je Sila svaki dan, a Sulejman najviše nedjeljom...:lol:

znam da vladimirec nije došel iz turske, već iz bivšeg Savez Sovjetskih Socijalističkih Republika, a iz turske je došel sic na ovom oldajmeru
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
ooo bučo ili da se bolje izrazim "buča", znaš kaj se kaže za muške kaj imaju puno dlaka na prsima...da su u stvari piz.. (žene) u duši...8)

a sad johabica, kad smo kod 1 i 1, jel znaš zašto plavuša ne zna napisati broj 11?
...nemore se odlučit koju bi jedinicu prije...

i još ak nisi skužila, nikad ne pišem veliko slovo jer mi caps ide na živce...

a jesi dirnul u osinje gnjezdo.....:lol:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
znam da vladimirec nije došel iz turske, već iz bivšeg Savez Sovjetskih Socijalističkih Republika, a iz turske je došel sic na ovom oldajmeru

nije iz turske nego iz jaske...:rolfer:

nikad nisam bil u turskoj :gitarist:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ooo bučo ili da se bolje izrazim "buča", znaš kaj se kaže za muške kaj imaju puno dlaka na prsima...da su u stvari piz.. (žene) u duši...8)

a sad johabica, kad smo kod 1 i 1, jel znaš zašto plavuša ne zna napisati broj 11?
...nemore se odlučit koju bi jedinicu prije...

i još ak nisi skužila, nikad ne pišem veliko slovo jer mi caps ide na živce...

Ah,tako je to u životu,netko ima dlaka na prsima ali bi im bilo bolje da nemaju,bilo bi im puno korisnije da im je izrasla koja na jeziku.

Znam ti ja Darijus puuuno viceva,ali večeras ću se držati onoga-Lijepe riječi ne koštaju puno.A ipak postižu puno.

Ti si nekako kontraverzna osoba.Da moram nešto napisati o tebi,vjerojatno bih plagijirala naslov.Mislim da bi primjereno bilo"Mrtvi kapitali".:idea:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj Darijus,zaboravila sam napisati-ne diraj mi Buču.Bučo je jedan dobar pristojan dečko,imate vi tu sreće što je vaš,malo vam diže dečko prosjek.Zahvalnost mu iskaži,zahvalnost.Vidiš i sam koliku moć ima statistika u percepciji političara.A obični puk je bez razmišljanja prihvača.:lol::lol::lol::lol::lol:
Nedaj se Bučo,čuvam ti leđa,ko jastreb gledam sa visina,ako treba-postat ću psina.:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Bučo je još relativno mlad i nije osjetil onu drugu stranu žena čekaj dok ga žena i punica uhvate pod ruku za čas češ vidjeti kak čovjek mjenja mišljenje:madmana:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
Joj Darijus,zaboravila sam napisati-ne diraj mi Buču.Bučo je jedan dobar pristojan dečko,imate vi tu sreće što je vaš,malo vam diže dečko prosjek.Zahvalnost mu iskaži,zahvalnost.Vidiš i sam koliku moć ima statistika u percepciji političara.A obični puk je bez razmišljanja prihvača.:lol::lol::lol::lol::lol:
Nedaj se Bučo,čuvam ti leđa,ko jastreb gledam sa visina,ako treba-postat ću psina.:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:

bučo, nedaj se prevariti, nije to jastreb što pazi na tebe...to je bjeloglavi sup...:lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Fino,fino,koliko sam ja upučena,bjeloglavi supovi su zaštičene ptice.To znači da su rijetke i da su na cijeni.Hvala,Darijus,hvala,a ja sam već pomislila da me ti želiš diskreditirati u javnosti.Jooooj,kak sam se jaaaaa prevarila u tebi.Darijus,buš ti moj prijatelj?Bite schone?Ne usuđujem se napisati na engleskome da me opet ne diskreditiraš,evo, sam si kriv,a mogla sam ti uputiti duplu molbu.:partyman::partyman::roll::roll::p:p:lol::lol:

Farmervg,nemoj tak misliti,Bučo je u duši dobar,a tko je u duši dobar,zauvijek ostaje dobar.Pa vidi mene,ja sam ti živi primjer,zar nisi to primjetil?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabica hvala ti na pohvalama i zastiti nebojim se ja ni zenidbe ni zena a ni punica a to da sam mlad jesam al nisam naivan jer da sam naivan vec bi bio 5 godina u braku al to je jedna sasvim druga prica ja sam sa svima bio uvijek dobar takav cu i ostat al ko me jednom zezne tri puta vracam a ko mi pomogne jednom pet puta vracam!!!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
@johabica hvala ti na pohvalama i zastiti nebojim se ja ni zenidbe ni zena a ni punica a to da sam mlad jesam al nisam naivan jer da sam naivan vec bi bio 5 godina u braku al to je jedna sasvim druga prica ja sam sa svima bio uvijek dobar takav cu i ostat al ko me jednom zezne tri puta vracam a ko mi pomogne jednom pet puta vracam!!!

kaj, naletil si na ticu kukavicu, pa ti skoro jaje podvalila?
:rolfer:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bilo joj je u planu makar sam bio mlad al sam prosijan na sva sita:lol::lol: nije joj uspijelo
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
obzirom da danas nije prestalo lijevati, a ima i poprilično snijega koji se topi, sjetih se prijašnjih godinica...katastrofalna je bila 2006, falilo je 30-ak centimetara da mi se ušverca Kupa u kuću...ali nemam foto dokumentacije, tj. imam al nije digitalna pa je nemogu ovdi nakeljit...
ono kaj imam je za početak jedna manja poplavica 2009., to je više kao pokazna vježbica bila...
ta nije niti došla do mog dvorišta, već je samo malko po polju davila miševe...
pc240111.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@darijus nadam se da Kupa ce malo stat i da nece jako izac iz korita da ti ne poplavi kucu, ko prosle godine kod mene kad je izasla kod tvornice Jamnice u pisarovini kad sam moro okolo preko karlovca u zagreb!
 

Najnoviji postovi

Na vrh