• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Darijus

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,717
a kaj tvoj dela ove godine bez greške?:eek::

...moj bar nije bil skup, pa se odmah lani otplatio...:icon_cool:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Njezin i od zemlje radi krumpir.:icon_e_surprised:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne krumpire,ali kolače od blata da.:(rofl):


Kojote,ajd da ti prodam pravi stroj - iskeširaj 4 t strane valute i tvoj je.:(hi):
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jel se forinti smatraju valutom od srca dajem pet jezer samo kaj si zemljakinja:icon_anal:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ko bi drugi kak prefrigani međimurec,a?

Informatičko je doba - sve počinje na E.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
A kaj bi mi bili prefrigani,bi mi drmali horvatskom da je to istina al moram povedati da mi je mama hercegovka pa ti je se jasno.:cool2:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajooojjjj,ispod Širokog Brijega......Nemaš ti sreće dečec dragi - v Međimurju nemreš nositi bijele čarape. Mi međimurci furd nekaj delamo v zemlji.Ti sa mam zmažejo.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,717
Kojote,ajd da ti prodam pravi stroj - iskeširaj 4 t strane valute i tvoj je.:(hi):

ma samo reci kad...otad će mi trebat možda 10-20 godina da skupim lovu...al to nije razlog da stroj odmah ne prebacimo :(wait):

jedino me muči sitnica jel ono t znači tona ili tisućica...al to su detalji...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nema problem - daš polog stopedeset posto -plačaš samo kamate,a glavnicu može i za dvaest godinica. :icon_wink:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ajooojjjj,ispod Širokog Brijega......Nemaš ti sreće dečec dragi - v Međimurju nemreš nositi bijele čarape. Mi međimurci furd nekaj delamo v zemlji.Ti sa mam zmažejo.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Ma ja sam ti neki s defektom sako leto kupim neku zemlju pa delamo ko mutavi,krci ,cisti ,zena vec poludela dosta ji je dela veli,denes dovuko opet neki poluispravni mtk pa je sad moram obradit na festi.Naime idemo malo prek braci podravcima v S veti Peter na krstenje mosta,znam ja da bu gombala(gundjala..da razumiju i ostali)al se bu smirila.:icon_pray:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,717
e, nemoj krčit...neka raste šuma...
jer šuma je jedina banka u kojoj kamata postaje glavnica, a i porez sam ubireš...:icon_wink:

a ženske...e njih treba iscrpljivati do te mjere da nemreju više gunđat...znam ja kako, imam ih u kući četiri...hihihi...
dakako, savjete dijelim na pm, i to nakon uplate ojra cifre s bar dve nule...
navali narode, ovaj vikend dva savjeta za cijenu jednog + mokra krpa za smirenje!!!
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ma to je bio zapusteni vinograd(oko 20g)sta da ti pricam,stupove odnijela braca a zica ostala,sve zaraslo,obraslo al fala bogu i naraslo.To ti je nekih1660kvadrata evo vec se veselim i ja i motorka,ova zima je osigurana al za nagodinu.:icon_kidra:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,717
eto za kolegu stjepanovića par slika... vanjski izgled mog plastenika

14wfuck.jpg


ap6z5k.jpg


2ypc7t2.jpg


aucqpd.jpg


voxz0g.jpg


13yf89f.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,717
ovo su slike unutrašnjosti višeg objekta...10 metara širok, 42 metra dugačak...lajsna je aluminijska dvostruka, a folija je jednostruka, tj. nije na napuhavanje...

sbu2w5.jpg


5ebpn7.jpg


2ecjewp.jpg


2up66pl.jpg


9ssb9s.jpg


ili1qd.jpg


9ssb9s.jpg


1znvrzc.jpg


1zg54sg.jpg
 
Posljednje uređivanje:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,717
a ovo je onaj niži, širina 11 metara, dužina 20 metara...i klijalište sa čela ugrađeno na njega...
nije baš pospremljen, ali za dva mjeseca će biti pun kontejnera od flanaca...pa će biti bolji...:(angel):

1z3a2c6.jpg


2poqx02.jpg


1omyjl.jpg


vn2qfs.jpg


2nr3cec.jpg


bebzhc.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,717
i da me nebi čudno gledali, to kaj vidite na gornjim slikama je sve napravljeno doma kod mene na dvorištu i u mojoj radioni, tak da možda nije na oko ugodno, ali je sasvim funkcionalno...već prekonekoliko godina...:(nod):
 

Najnoviji postovi

Na vrh