• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr DX 3.60

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Što mislite o ovom traktoru??

Dakle traktor je 65 ks, s prednjim pogonom, 86. godište...

Ima li tko kakva iskustva ili doživljaje s tim traktorom???

Prednosti i nedostaci ukratko?

Koja bi bila realna cijena za takav traktor, okvirno, bez ikakve slike, stanje solidno!?!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da, takav jedan s prednjim utovarivačem se već duže vrijeme vrti po njuškalu, al ima nerealnu cjenu, čovek traži za 2 takva :D
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,110
traži 12500 eura,ja mislim da je to puno novaca,kolega je kupio agroprimu 94 godište 110 konja i platio 109 tisuća kuna
 
F

FENDT 310

Guest
traži 12500 eura,ja mislim da je to puno novaca,kolega je kupio agroprimu 94 godište 110 konja i platio 109 tisuća kuna


jeli ti kolega uzeo agroprimu u starom gracu?
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
to sto si napisao sam vec vidio na oglasu, zanima me da nije greska da je 1996, posto mi se cini jeftin.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
neznam ti baš te tehničke karakteristike
ali traktor je malen,lagan,slab i dosta neokretan.
nije on za neke ozbiljne poslove
za lakše poslove,bonbončić.
 
Z

zetor4718

Guest
neznam ti baš te tehničke karakteristike
ali traktor je malen,lagan,slab i dosta neokretan.
nije on za neke ozbiljne poslove
za lakše poslove,bonbončić.

ma ni neradim ja puno,jel ima netko takav traktor u našem kraju??
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ima moj drugi susjed,posuđuje neke priključke od mene i tako,pa znam nešto više o tom traktoru.
a što se tiče mjenjača,meni se ne dopada,kao niti na jednom deutz-u.
 
Z

zetor4718

Guest
Ima moj drugi susjed,posuđuje neke priključke od mene i tako,pa znam nešto više o tom traktoru.
a što se tiče mjenjača,meni se ne dopada,kao niti na jednom deutz-u.

zašto?koliko troši u prosjeku i jel ima kakvih problema sa njim?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
mali je potrošač,nema nikakvih problema s njim,jer radi malo zemlje,a ima još jedan traktor,tako da...
a nisam čuo jednom da su dajcevi skloni pucanju vilice mjenjača ako si malo žešči.
a i u koji god stariji DF sjednem,svi ti mjenjači su nekako razlokani da nemožeš nač ni brzinu.
zbog toga mi se ne svidja...
 
Z

zetor4718

Guest
mali je potrošač,nema nikakvih problema s njim,jer radi malo zemlje,a ima još jedan traktor,tako da...
a nisam čuo jednom da su dajcevi skloni pucanju vilice mjenjača ako si malo žešči.
a i u koji god stariji DF sjednem,svi ti mjenjači su nekako razlokani da nemožeš nač ni brzinu.
zbog toga mi se ne svidja...

...pričaj mi o tim vilicama...na dx110 mjenali smo sto puta tu vilicu i jesu razlokani.koji je točno taj čovjek odnosno tvoj susjed?
 
Z

zetor4718

Guest
dečki,zar nitko nezna ništa o ovoj seriji traktora????????????
 

DEUTZ FAHR

Član
Tu od
12 Sij 2008
Poruka
37
dečki,zar nitko nezna ništa o ovoj seriji traktora????????????
Ja znam nešto jer imam takav za one poslove koje mi radi to je perfekcija ore sa 2x14 odlično tanjura sa 32 diska nošena tanjurača jako dobro ,vozi prikolicu za stajnjak perfektno cisternu od 3200 l igra se sa njom rotodrljača 2,5 m odlično...... traktor je brz okretan ima dovoljno snage preglednosti ja nemam zamjerke na mjenjač netk možda ima ali....nije veliki potrošač jedino što moj nema 1000 obrtaja na kardanu
 
Z

zetor4718

Guest
Ja znam nešto jer imam takav za one poslove koje mi radi to je perfekcija ore sa 2x14 odlično tanjura sa 32 diska nošena tanjurača jako dobro ,vozi prikolicu za stajnjak perfektno cisternu od 3200 l igra se sa njom rotodrljača 2,5 m odlično...... traktor je brz okretan ima dovoljno snage preglednosti ja nemam zamjerke na mjenjač netk možda ima ali....nije veliki potrošač jedino što moj nema 1000 obrtaja na kardanu

Prika,jel možeš dati koju sliku?
 

DEUTZ FAHR

Član
Tu od
12 Sij 2008
Poruka
37
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh