• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr M2680

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Zlatko123 kaže:
Ma znam al nekak mi se cini mali kombaj za tak puno konja ili me mozda slika vara....e el znas mozda kolki ima bubanj kolku širinu...???

ako misliš na ulaz=130
promjer je oko 60
neznam ti ja jos bas sve :scratch tek se učim :idea:
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Na ulaz mislim da....jbt pa to je onda isti kombajn ko moj 3580..heh...ima skoro sve isto...samo je izgleda drugačiji...
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
:lol: e tu su (i kolko neznam) velike razlike
opet moram citirat druge 3580,3610 jako dobri kombajni
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Moj mene zasad sluzi super...nedo Bog da se sta pokvari..hehe...inace super kombajcic za moje potrebe i jos malo u zaradu ...
 

zille55

Novi član
Tu od
25 Ruj 2011
Poruka
29
Kombaj 26 80

Ima jedan dobar 26 80 kosa 3 60 šumaher stol zarepicu od 35 80 kuk4 reda pc gering klma sječka
 
B

BAGERISTA

Guest
Valjda če se neko nač,,,,,,reci šta trebaš??,možda moremo pomoč...:?:
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
Mislim da bi mogli pomoč i oni koji imaju bilo kakvog Fahra. Tražio sam malo po temama i nigdje nema ništa konkretno o štelanju kombanja. Znam da imaju noviji kombanji više parametara za štelanje ali mene zanima za ove starije. Kaj se sve lahko štela? Ja štelam okretaje, stiskam- raskrečem bubanj, štelam vjetar, riblju kost, spuštam- dižem onaj lim kaj je na kraju kombanja (otraga) i to je to. Neke stvari imam definirane za svako žito, a neke štelam po potrebi i osječaju. Kako to vi radite?
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema o tome,ništa,,,,jer je i brat tražija,,,i nije niko htio reč,,...kad ga je kupija....mada je to po meni totalno bolesno,,,(kad nisi u stanju pomoč,,,onda je nemoj ni tražit,,,,pa ko se nađe prozvan,,,nek se ne uvrijedi,,ali je to tako)

I onda to ide,tako,,,,Neče on reč tebi,,,pa nečeš ti poslje njemu,,i tako u nedogled....(ko je meni pomoga),,,nema kraja..

Žao mi je mogu ga probat pitat,,ali neznam i ne obečavam ništa..(po pitanju toga,,je za mene glupo ne pomoč),,,pa i ja sam zvao,,okolo,,i kad sam našao,,i vidio da je to ,,,to,,,napisa,,,pe nek svako ima informaciju,,ali nismo svi isti..:roll::roll::roll:
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
Nema o tome,ništa,,,,jer je i brat tražija,,,i nije niko htio reč,,...kad ga je kupija....mada je to po meni totalno bolesno,,,(kad nisi u stanju pomoč,,,onda je nemoj ni tražit,,,,pa ko se nađe prozvan,,,nek se ne uvrijedi,,ali je to tako)

I onda to ide,tako,,,,Neče on reč tebi,,,pa nečeš ti poslje njemu,,i tako u nedogled....(ko je meni pomoga),,,nema kraja..

Žao mi je mogu ga probat pitat,,ali neznam i ne obečavam ništa..(po pitanju toga,,je za mene glupo ne pomoč),,,pa i ja sam zvao,,okolo,,i kad sam našao,,i vidio da je to ,,,to,,,napisa,,,pe nek svako ima informaciju,,ali nismo svi isti..:roll::roll::roll:

Moje mišljenje je takvo da bi kombanjisti morali držati zajedno i izmenjivat informacije, kao što se je prije radilo. Danas kako vidim svi tajidu informacije. Ne me krivo shvatit meni kombanj jako dobro žanje i niš ne rastresam ali ja sam takav da hoču uvjek naprijed i ako dobro požanjem njivu, drugi puta želim još 5 puta bolje. Možda bi moje informacije komu i pomogle al ako neče nitko o tome onda bok.
 
B

BAGERISTA

Guest
U pravu si ,,,,a i sam sam namijerno napisa,,,,pa reka ko se ljuti,,ko ne,,,nek me zovu kako oče,,,makar i sotona(ali žalosno),,,je da je tako,,,ali istinito............

Ali potpisujem izjavu koju si reka,,,,,,,i to u cijelosti,,,a najviše zato ča si reka da ako žanješ dobro,,,drugi put očeš bolje,,,,a ja ču dodat,,kako žanješ ovo lito,,,i drugho češ,,ako siješ,,nema,,više,,,,svakome se more desit kvar,,,to je jedno,a ako je posijano na svim njivama,,,(radi toga jer očeš pobrat čim više,,,kojih ima u okolici kod nas,,koliko očeš,,)završija si sa žetvom.,...moreš bit jeftin koliko očeš..

Pozdrav.........
 
M

mićo

Guest
Pozdrav forumaši !!
Možda ovo nije baš tema za ovaj kombajn al da ne otvaram novu evo ovdje ću.Ovako zanima nas kombajn Deutz-Fahr 6060 i u planu smo za kupnju novog pa nas malo zanimaju karakteristike tog kombajna prednosti, mane i tako to ako netko možda zna ili možda ima ovaj komabjn molio bih da nam da neke korisne informacije
Unaprijed hvala
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Iskreno, malo sam zaguglao i šta drugo reći nego uzimaj ako imaš mogućnosti. Nemože bit da nevalja pa izgleda ko Enterprise!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ima tu u Budrovcima kod Đakova jedan kupljen lane pred zetvu psenice covjek je iso vrsiti u vupik i kazu da nema nikakvih problema.
 

rankos

Član
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
38
evo mog fara 2680M
 

Prilozi

  • 28012012314.jpg
    28012012314.jpg
    30.9 KB · Pregleda: 407
  • 28012012315.jpg
    28012012315.jpg
    10.1 KB · Pregleda: 377
  • 28012012316.jpg
    28012012316.jpg
    32.6 KB · Pregleda: 385
  • 28012012317.jpg
    28012012317.jpg
    31.8 KB · Pregleda: 383

rankos

Član
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
38
evo jos slika
 

Prilozi

  • 28012012318.jpg
    28012012318.jpg
    30.9 KB · Pregleda: 295
  • 28012012319.jpg
    28012012319.jpg
    23.8 KB · Pregleda: 342
  • 28012012320.jpg
    28012012320.jpg
    27.9 KB · Pregleda: 402
B

BAGERISTA

Guest
Odlična makinica,,,,,,,svaka čast,,,ljepo izgfleda,,,,,:prayer::prayer:
Nego jel ti njega to vani držiš,,,ili mi se čini..:?::?:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema veze vidim slikama,,vani,,,pa reka da pitam,,,,,,,,,,,šteta bi bilo da stoji vani...da nije pod krovom..A da je kojabjčina,je....

To si uzeja od malo,,,,,,,,,,,šta si prije imao isto neki,,kombaj,,,ili je prvi u dvorištu.,,...
Nek te služi bez greške....:partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh