• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr M2680

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Prvo pa musko dobar izbor, ako nije tajna malo detalja, godina, cijena, ima li kukuruzni adapter?
 

rankos

Član
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
38
kombajn je u prilicno dobrom stanju, ima oba adaptera, 2600h, ima secku, tarup, cena 18.000ee , klima, hektometar, ...
 

zille55

Novi član
Tu od
25 Ruj 2011
Poruka
29
2012-06-19 13.16.17.jpg

2012-06-19 13.17.04.jpg

2012-06-19 13.17.15.jpg

2012-06-19 13.17.22.jpg
evo slike i moga sad smo ga sredili iz vana samo još treba pregledati unutrašnjost i spreman je za nove radne pobjede :)
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
fahr

a daj mi reci kakve su mu kočnice? ja imam fahr m66 i kočim sa ručnom jer nožne mi jako slabo koče. sad me zanima kakve su kočnice na ovim novijim modelima
 

zille55

Novi član
Tu od
25 Ruj 2011
Poruka
29
a daj mi reci kakve su mu kočnice? ja imam fahr m66 i kočim sa ručnom jer nožne mi jako slabo koče. sad me zanima kakve su kočnice na ovim novijim modelima

kočnice hidraulične koči odlično
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Dali netko zna šta bi moglo biti kombajnu kada se zagrije ugasi se i kada se ohladi normalno ga upališ i teraš dalje.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
pumpa goriva ili cjevi od goriva najvjerovatnije........a na kojem kombajnu???
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
možda membrana na pumpi goriva.....:scratch
kada crkne,probaj ju polijati sa vodom,da je malo ohladiš pa probaj upaliti....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
možda membrana na pumpi goriva.....:scratch
kada crkne,probaj ju polijati sa vodom,da je malo ohladiš pa probaj upaliti....
Ili ventiliči ;)
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Na koji nacin se ugasi.Kad se ugasi moze li odmah verlati ili zakoci.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Dali netko zna šta bi moglo biti kombajnu kada se zagrije ugasi se i kada se ohladi normalno ga upališ i teraš dalje.


Glava pumpe 100%, bilo meni na MFu. Na hladno upali ko mina a dok je vruc nema sanse. Onda "mestri" vele "ma samo zalijes glavu pumpe i on pali", je da, to je tocno da ce upalit samo to nije trajno rijesenje. Glava se pojede dobije unutra gdje ide rotor risove jedva vidljive golim okom i to je dovoljno da ne radi dovoljno tlaka da baci da otvori diza. Nafta se unutra samo "mulja" a nedize je na dovoljan tlak.
Lijek je skidaj pumpu i nosi boshisti u kog imas povjerenja. Nova glava, garnitura semeringa, gumica, kojekakvih bakrenih pstencica, strojno ustelavanje, ruke racunaj od 2500 do 3000kn i stvar rijesena i ima da pali ko mina i vruc i hladan.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
To je na JOHAN DERE 960,takvog sam ga kupio sa tom greškom neki dan,još ga nisam dovezao doma,budem valda iduči tijedan.Vergla kada se ugasi,al neče upaliti.Ja sam ga upalio hladnoga,prima gas kao lud,jako je oštar na gasu,dima nema,radi dobro i u leru,mirno,e sada meni se nije ugasio a čovijek mi kaže da kada radi s njime i digne na radnu temperaturu motor da mu se jednostavno nekada ugasi,a temperatura je motora je normalna,jel sam ja radi sa njime,brao sam ječam,al u pumpu sam i ja sumnjao ili ventile.Sada sam na moru pa ču to pregledati kada se vratim,hvala vam.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Glava pumpe 100%, bilo meni na MFu. Na hladno upali ko mina a dok je vruc nema sanse. Onda "mestri" vele "ma samo zalijes glavu pumpe i on pali", je da, to je tocno da ce upalit samo to nije trajno rijesenje. Glava se pojede dobije unutra gdje ide rotor risove jedva vidljive golim okom i to je dovoljno da ne radi dovoljno tlaka da baci da otvori diza. Nafta se unutra samo "mulja" a nedize je na dovoljan tlak.
Lijek je skidaj pumpu i nosi boshisti u kog imas povjerenja. Nova glava, garnitura semeringa, gumica, kojekakvih bakrenih pstencica, strojno ustelavanje, ruke racunaj od 2500 do 3000kn i stvar rijesena i ima da pali ko mina i vruc i hladan.

Inače imam jednog bošistu u bosni,kod Drakseniča,meni radio več par pumpi i tu nama svima iz okolice u glavnom radi boš pumpe,dobar je majstor.Meni je sad na MF-u traktoru radio,mijenjao glavu na rotacionoj pumpi,dobiješ garanciju godinu dana i naplatio je 1000 kuna.
 

Najnoviji postovi

Na vrh