• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr M2680

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
biće danas slike ako kiša stane. juče nisam stigao slikati put mi se malo odužio ne ide brže od 20 km/h



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

kad se vrijeme popravi biće detaljnije slike sad sam slikao u silosu nisam ga isterivao van
 
Posljednje uređivanje:

ivan7

Novi član
Tu od
12 Svi 2013
Poruka
3
da li neko zna gdje se može kupiti ventilator kabine za 2680 moj mi malo šteka

a nemam pojma,moj radi ok. Nego,znas li koja je oznaka remena od varijatora pogona. Trebao bih kuputi rezerni,za svaki slucaj, a nemogu sa ovoga iscitati oznaku
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
a nemam pojma,moj radi ok. Nego,znas li koja je oznaka remena od varijatora pogona. Trebao bih kuputi rezerni,za svaki slucaj, a nemogu sa ovoga iscitati oznaku

pogledaću sutra pa ako se vidi javim ti
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Pozdrav ekipa, evo da se i ja pohvalima od subote u dvoristu DF M2680, 1983 g. 3,60 heder, klima i sjecka. Kombaj stvarno ok izgleda (naravno da svako svog konja hvali), a kako sam u kontaktu sa prvim vlasnikom u Njemačkoj preporučio mi je izmjenu ležajeva na bubnju i biteru, malo ja to ogledavao pa vidio da ce s tim bit posla, a to do sada radio nisam pa me zanima na sto treba pazit kod skidanja remenice varijatora bubnja i sto bi jos bilo dobro za promjeniti kad vec rastepam to sve???



I da bit ce slike sutra, prekosutra kad ga poslikam....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Čestitke na stroju !!

Dal to onaj kaj jako ljepo izgledao na oglasu,sjajio se ko sunce?

Kod remenica pazi da ti ne izlete jer je feder između njih..Znači trebao bi je prije nek odpustiš šrafe kaj ih drže stisnut s nečim prek navoja i onda odpuštat..Neznam točno kak izgleda kod DF,pa ti nemogu objasnit u detalje..
Zamjeniš ležajeve,i sve stavis skupa..Nekaj drugo tu nemaš za mjenjat osim ležajeva..
 

dfranc

Član
Tu od
5 Velj 2015
Poruka
55
Molio bi ako netko ima šemu instalacija za df 2680,ili ako zna gdje je naći na internetu.Ili eventualno da mi pogleda kako su spojene tri žice kod remenice turbine za hlađenje,jer sam ih skinuo sa minivašem,perući motor i klimu.Jedna ide od filtera za zrak,a druge dve negdje iz instlacije,na okrugli tuljac kod remenica,koji ima tri muške auto-klemice.Lp
 

dfranc

Član
Tu od
5 Velj 2015
Poruka
55
Molio bi ako netko ima šemu instalacija za df 2680,ili ako zna gdje je naći na internetu.Ili eventualno da mi pogleda kako su spojene tri žice kod remenice turbine za hlađenje,jer sam ih skinuo sa minivašem,perući motor i klimu.Jedna ide od filtera za zrak,a druge dve negdje iz instlacije,na okrugli tuljac kod remenica,koji ima tri muške auto-klemice.Lp

Zar nitko?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Ima šema u priručniku za rukovanje (barem kod mene df 3610), pa pitaj nekog tko ima sličan kombajn.
A najbrže ćes to riješit sam s električarom, ja bi probao se igrat s žicama nema ih puno :)
 

dfranc

Član
Tu od
5 Velj 2015
Poruka
55
Nitko u mom kraju nema knjigu,a na ibeju neznam koju bi narućio da ima šemu.lp
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Dal mozda netko zna jel pase korpa od 2780 na 2680 dal su iste dimenzije?
 

dfranc

Član
Tu od
5 Velj 2015
Poruka
55
Trebala bi pasati,to su 99 %,isti kombajni,dali možda imaš knjigu ili kukuruzna sita za df2680,ili ako znaš tko ima .Lp
 

dfranc

Član
Tu od
5 Velj 2015
Poruka
55
Help,dali možda netko,ima knjigu za df 2480,2580,2680,2780,hitno mi treba,kupujem ili da si fotokopiram.Lp
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Trebala bi pasati,to su 99 %,isti kombajni,dali možda imaš knjigu ili kukuruzna sita za df2680,ili ako znaš tko ima .Lp

imam neka sita rupa fi 18, jel odgovara
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
ups, rupa fi 20
 

Prilozi

  • WP_001275.jpg
    WP_001275.jpg
    51.7 KB · Pregleda: 103

Najnoviji postovi

Na vrh