• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

Prki0105

Novi član
Tu od
6 Lip 2020
Poruka
5
To mi liči kao da se gorivo povuče nazad ako tako pali i ljeti, a zimi mogu biti i grijači neispravni.
Pozdrav, evo opet se je desilo isto... Kao da ostane bez goriva... Jučer smo na filteru ispustili zrak i dosta vremena nije nafta došla.. Vidjet cemo dal će se to ponavljati.. Ako se ponovi onda je definitivno do nepovratnog ventila
 

Joža91

Novi član
Tu od
15 Tra 2022
Poruka
22
Pozdrav imam deutz fahr agrotron 6.15s koliki mu je kapacitet rashladne tekučine? Ispustio sam mu cijelu tekućinu i usipao novu oko 11l i na max je mislim da je unutra ostalo zraka jel sam našao podatak da u njega ide 19l tekućine. Kako se uopće odzračuje njegov rashladi sustav?
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Jesi siguran da si sve ispustio ?

Na Agrotronu 135 sam mijenjao tekućinu, traktor sam upalio i provozao se, kad je počeo dizati temperaturu (otvoren termostat) otvorio sam čep i sam je povukao antifriz te sam nadolio koliko je potrebno.
 

Joža91

Novi član
Tu od
15 Tra 2022
Poruka
22
Ja se nisam vozio samo je radio na ler gasu. Ispustio sam tekućinu iz bloka iz onoga šarafa iznad filtera goriva
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
kad digne temperaturu otvori čep i to bi trebalo biti to...

ako je ostao zrak u motoru treba ga odzračiti.... to ne znam kako...
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,354
Mora postići temperaturu da otvori termostat. Tak sam i ja na imt-u ispustil 9 litri,a nazad je stalo 5 🤭
 

Najnoviji postovi

Na vrh