• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr

Charlip

Aktivni član
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
302
Jakupic d.o.o.Lonjica, naravno da ti ju naruče prema kataloškom broju i dostava unutra 3 radna dana. Nađi na internetu i zovi ujutro

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
34
Pitao Jakopica. Veli da ni njegov dobavljač nema na lageru. A cijena oko 7500kn

Posljednje uređivanje od moderatora:

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
34
E tog se nisam sjetio. Budem probao

Posljednje uređivanje od moderatora:

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
34
Osovina nabavljena u poljonovi. Isporuka 7 do 10 dana. Cijena duplo jeftinija od ovih lokalnih trgovina s dijelovima. Hvala na pomoci

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
34
Pozdrav. Kupio sam kombajn df m2580, ali ma na njemu ne radi sjecka. Koliko vidim nesto fali na remenici na kojoj je elektromagnet. Trazio sam po katalogu, al toga uopce nema u katalogu. Skinuo sam sliku s interneta da vam opisem o cemu se radi. Po meni su to neke cetkice. Ako netko ima ili zna gdje bi se moglo nabavit nek napise. Svaki savjet je dobrodosao. Hvala

Prilozi

Najnoviji postovi

Na vrh