• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Jakupic d.o.o.Lonjica, naravno da ti ju naruče prema kataloškom broju i dostava unutra 3 radna dana. Nađi na internetu i zovi ujutro
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Pitao Jakopica. Veli da ni njegov dobavljač nema na lageru. A cijena oko 7500kn
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
E tog se nisam sjetio. Budem probao
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Osovina nabavljena u poljonovi. Isporuka 7 do 10 dana. Cijena duplo jeftinija od ovih lokalnih trgovina s dijelovima. Hvala na pomoci
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Pozdrav. Kupio sam kombajn df m2580, ali ma na njemu ne radi sjecka. Koliko vidim nesto fali na remenici na kojoj je elektromagnet. Trazio sam po katalogu, al toga uopce nema u katalogu. Skinuo sam sliku s interneta da vam opisem o cemu se radi. Po meni su to neke cetkice. Ako netko ima ili zna gdje bi se moglo nabavit nek napise. Svaki savjet je dobrodosao. Hvala
 

Prilozi

  • Screenshot_20200318_082826.jpg
    Screenshot_20200318_082826.jpg
    46.3 KB · Pregleda: 42

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
gdije nabaviti upustva za upotrebu i katalog rezervih dijelova za fahr m900? i isto pitanje od prije kako ukopčati sjecku sa onom polugom prije vrsalicu pa sjecku ili prije sijecku pa vrsalicu i kako osigurati da se uslijed voznje i drndanja sijecka ne iskopča i onda nagura slamu i polomi slamotrese i sl.....
Jesi li našao katalog remenja i dijelova.
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
Ljep pozdrav. Postao sam vlasnik kombajna deutz fahr 3640. Pa bi zamolio sve dobre ljude ako bi neko podelio informacije na sta obratit paznju te ako ima neko priručnik... Unaprijed zahvaljujem
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Ljep pozdrav. Postao sam vlasnik kombajna deutz fahr 3640. Pa bi zamolio sve dobre ljude ako bi neko podelio informacije na sta obratit paznju te ako ima neko priručnik... Unaprijed zahvaljujem

Odlično, nadam se da je stroj u dobrom stanju pa će i tebi biti lakšeše.
Buš pital kaj treba...!
Tu smo, za račun lako🍻
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
E ja sam sad montirao adapter gore do sad nisam radio kad sam kupio kombajn... Pitam zato jer neki katu da treba inace dize normalno ali ne spusti se do kraja do zemlje sad dali treba opruge otpustiti ili nešto drugo?inace kukuruzni adapter je gore oroš 6 reda preklopni
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Ne znam zasto nebi spustio do zemlje, koji model si uzeo?
Probat ces ako nista, 10 min posla...
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
Koje veličine sita trebaju biti za žito.? Nači u pitanju deutz fahr 3640 adapter zahvata 3.60,gornja sita su ona koje se podesavaju. I na koliko se otvaraju ta sita gornja?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Imaš ih 3 vrste? - i nekoliko proizvođača. Ako su srednja otvori ih za 4-5 zuba a zadnji za zub dva više. A gle opet ovisi do samog žita. Imaš li senzor rastepa?
Nekak mi nejde tak mala kosa na takav kombajn al dobro kaj je tu je malo ćeš ganjat po njivi da uhvatiš usjev i na hraniš zvijer.
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
Hvala na pomoci. A heder je tak mali radi malih parcela i prijevoza po cesti. Budem danas slikal pa stavim par slika
 

Najnoviji postovi

Na vrh