• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Mislim da ima, pogledat cu sutra. Posalji mi pp ili me tu podsjeti popodne da ne zaboravim.
Ono sto me trenutno zanima ne mozes mi platit. Hladno pivo 😆
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
279
Mislim da ima, pogledat cu sutra. Posalji mi pp ili me tu podsjeti popodne da ne zaboravim.
Ono sto me trenutno zanima ne mozes mi platit. Hladno pivo 😆
Hahah samo posalji, molim te, kad nades vremena..
I daj mi svoju adresu ili se javi kad si u prolazu uz Zg i hladne pive su tu 🤣🤣
 

Dekiiii7

Novi član
Tu od
26 Lip 2021
Poruka
1
Pozdrav,imam kombajn Deutz Fahr 1002...klip na varijatoru mi pusta ulje...3 puta sam nosio da mi urade gumice i kada ga postavim ponovo nakon sat opet procuri,da li neko zna u čemu je problem?hvala unapred
 

Braud108

Novi član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
16
Pozdrav,imam kombajn Deutz Fahr 1002...klip na varijatoru mi pusta ulje...3 puta sam nosio da mi urade gumice i kada ga postavim ponovo nakon sat opet procuri,da li neko zna u čemu je problem?hvala unapred
prvo piksirati varijator ,staviti manđete a ne oringe.
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Jel zna netko od čega je ova zelena lampica na slici,gori mi stalno bez prestanka Screenshot_20210702-185428_Gallery.jpg
 

fendt

Novi član
Tu od
15 Ožu 2015
Poruka
16
Moze mi neko reci kako da rasklapa dzojstik na deutz fahru,nesto me zeza jedno dugme!odvrnuo sam sarafe odpozadi,al nemogu da ga razdvojim,bojim se puno da nebi pukao,kad saracigerom pokusavam razdvojiti?
Siguran sam da je neko rasklapao!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Nisma siguran ali na nekom drugom forumu sam procitao da su jedan ili dva sarafa zalivena u plastici pa bi trebalo izbusit rupe da se dodje do njih.
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
279
Mala pomoc potrebna, koju nagradujem s puno :ppozdrav:
Di se nalazi senzor od vjetra na 3610??
Imao sam malo pomoc stakora i pojeo mi zice..
 
Na vrh