• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Pa,šta se dogodilo da je pukla? Taj vjerojatno ima lagere slamotresa, klasične,s konusnom ljuskom na osovini,a ne drvene?
 

Goran1

Novi član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
12
Pa,šta se dogodilo da je pukla? Taj vjerojatno ima lagere slamotresa, klasične konusne lagere,a ne drvene?
Moja greška nisam kontrolisao lager jer se ne vidi od pogonske remenice i odsekao je lager
 

Goran1

Novi član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
12
Kažu da za df-a ima dijelova na svakom ćošku
Kod nas u Srbiji nema ama baš niko tu osovinu sve sam zvao jedino mi preostaje ako ima u Hrvatskoj kod vas ipak ima više tih kombajna. Inače mislim da su dimenzije duzina 1515mm a prečnik osovine je fi 35

Krajnji ili od slamotresa?
Krajnji do pogonske remenice
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Ako ima čelične lagere na slamotresima bilo ni dobro da kupiš u paru obadvije. Probaj nekog dobrog majstora da popravi ovu,mada teško da bude dobro. To je" relativno mlad "kombajn i teško bude naći osovinu
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Pokušaj u Županji da ti izrade, ili možda paše nešto iz njihovog proizvodnog asortimana.
 

Goran1

Novi član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
12
Ako ima čelične lagere na slamotresima bilo ni dobro da kupiš u paru obadvije. Probaj nekog dobrog majstora da popravi ovu,mada teško da bude dobro. To je" relativno mlad "kombajn i teško bude naći osovinu
Prodavao je neko iz hrvatske na njuškalu u paru ali je oglas odavno istekao a ne znam da li odgovaraju od 2780 osovine
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Trebalo bi pasati od 2780!
@mikke nije baš mlad kombajn ,rađeni su 80tih ,ali su među farovima malo rjeđi.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Za mene je mlad, jer noviji su u mom kraju rijetkost jer nebreš raditi parcele cirka 800 čhv s novijim strojem.
 

Goran1

Novi član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
12
Ovo sam nasao samo je oglas stari Screenshot_20220321_203337_com.android.chrome.jpg

Ako neko zna da li ovaj čovek radi još sa delovima za kombajne
 

Prilozi

  • Screenshot_20220321_204924_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220321_204924_com.android.chrome.jpg
    19.4 KB · Pregleda: 16

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Jurman iz D.Miholjca ima hrpu df kombajna ,rastavlja i prodaje u dijelovima,Koliko vidim to je 5 slamotresa,možda bi se moglo upasati od df 1300,njih ima više u prometu.
 

Goran1

Novi član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
12
Jurman ima zadnju osovinu ona je kraca od prednje zato što na prednju ide pogon čuo sam se sa njim
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Ja sam za df m2385 kupio u poljonovi u Sesvetama. Probao sam pitat malo po okolnim trgovinama i na kraju mi je poljonova bila najjeftinija i dobio sam original df osovinu
 

Goran1

Novi član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
12
Jel ima neki internet sajt ili broj telefona
Čini mi se da za ovaj moj kombajn cu jako teško naći osovinu😒
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Sve se nabavi. Samo ne pitaj za cijenu.. 5 slamotresa ima i rabljenih dosta, ja za 4 slamotresa rabljenu nisam mogao nabaviti
 
Na vrh