• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr

Goran1

Novi član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
12
Sve se nabavi. Samo ne pitaj za cijenu.. 5 slamotresa ima i rabljenih dosta, ja za 4 slamotresa rabljenu nisam mogao nabaviti
Naši zastupnici za deutz fahr traže 3500 eura da nabave iz nemačke novu
 

Dejanconic

Novi član
Tu od
9 Lip 2021
Poruka
27
Zdravo kolege, pred kupovinom sam kombajna, gledao sam deutz fahr m2680, pa me zanima vase misljenje tih kombajna? Kakvi su u radu, koje su im mane, kakvi su im motori itd? Hvala unapred
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Eto vidiš postove gore!
Ako je budjet skromniji ajde nekako, ali razmisli o 3580.
Super je u radu ima duge slamotrese.
Motor nema kaj zna se kaj je Deutz 912.
Pojedini djelovi same vršalice slabi, skloni pucanju. Ima kvačilo i tu ima problema.
 

sanjar

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2015
Poruka
132
Stigla je još jedan masina u domaćinstvo. Odluka je na kraju pala na DF m770.
 

fendt

Novi član
Tu od
15 Ožu 2015
Poruka
16
Da li je neko rasklapao yojstik na deutz fahru,zeza me jedana tipka,odvrtao sam sve srafove,al nesto jos drzi unutra!
Vjerovatno je neko rastavljao?!
 

fendt

Novi član
Tu od
15 Ožu 2015
Poruka
16
Nema,kao nesto unutra da je upresano!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Da li netko ima kakvih dijelova za kombajn DF starliner 4045H, trebao bi lijevi reduktor, ili da li mozda pase od toplinera.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Imam reduktor od 2780H neznam dali paše na starliner, fali mu poluosovina s nabom (jer mi je pukla).
 

zloocko

Član
Tu od
18 Ruj 2015
Poruka
205
Da li zna tko kataloski broj filtera od motora na kombajnu 3630 ?I filtera hidraulike?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Osobno koristim šifru/tip/model filtera, ne nahodavam okolo s filterom. 😆

Edit: mislim na kataloski broj ( nije mi palo napamet prije ).
 

Najnoviji postovi

Na vrh