• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Zna li neko ko i gdje se popravlja hidraulika,ustvari kocka hidraulike sa kombajna df. Znači ona razvodna kocka koja upravlja sa hederom,varijatorom,cijevi hidrauličnom??
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Malo pušta ulje na njemu. I dešava se to da varijator popušta,vitlo pada i cijev za kipat zrno ide prebrzo. Propušta negdje ulje,pa mislimo da je u toj kocki greška.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,487
Ahaa, meni je ulje davno pustalo pa sam ga sam rastavio i izmjenjao gumice. Evo do sad drzi. Ovo drugo mi se nije pojavljivalo.
Mislim da bi svaki hidraulicar trebao to napraviti bez problema.
Ima majstor u Vk s dijelovima no vjerovatno ti je daleko.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nije to sad jako da pušta ulje,ali recimo u vožni na asfaltu se osjeti kako s vremenom uspori,na polju tolko ni ne jer stalno radiš sa varijatorom,vitlo isto večinom je spušteno ali isto lagano pada,heder drži dobro vjerojatno da nije preko kocke spojen.
Da to mi malo daleko,budemo morali sad preko zime skinut i rastavit vidjet gumice unutra. Mislili smo da federi su slabi koji drže one igle unutra koje šetaju ljevo desno,dali smo jače ali opet neradi dobro to smo probali za cijev,ostalno u sezoni nismo htjeli dirat.
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Dobar zaključak,teren zahtjeva širinu,ovom je heder 270 cm.
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Nadam se da hoće,budem isprobal u ljetu kak dela,Treba zamjeniti Fahra M600 koji je do sad služil .Sad je na prodaju.

Nego dečki ima li kakav ĐĐ 3370 doma parkiran,plačam sve troškove za kopije uputstva od njega?
 

masni 6200

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
67
Za razne popravke na hidraulici od instalacija do brtvi ima u vrbovcu firma Hidrospoj,decki imaju sve, a rade i po uzorku
 
Tu od
7 Svi 2013
Poruka
73
Večer.... Znaci sada je skupita lova neka i odlucito da kupujem kombajn... Eh sad me zanima misljenje o deutz fahr m 1000? Koliko s njim mogu ovrsiti zita po danu i kakav je po kvaliteti? I kaj je najbitnije koje su realne cijene?
Hvala..
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
jel taj ima motor 5 cilindara????

jel netko zna, gdje ima za kupiti gumenih nosača motora, za malog đuru đakovića m770????
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
moj 4 cilindra, motor kao od torpeda, danas nabavio novi reduktor, nije za vjerovati, čak nisam vjerovao dok ga nisam uživo vidio







ovoga ću pokušati prepraviti za grah, valjda najmanji DF, postavio sam slike u temu o grahu, al evo i ovdje


 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,487
Jel taj ima jos dijelova sto ti je prodao reduktor?
Cestitam na kupovini, vidao sam ga svako malo, zvao sam ga vremeplov [emoji1]
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
više nema, imao je lađu i sabirnu, al otišlo prije.....

i danas malo šarafanja



 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Gdje ima za kupiti ovih plastičnih piksa za heder od DF-a ?

7ESDfNF.jpg


xWhIEAW.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh