• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
To skoro svaki tokar može napraviti dosta jeftino...
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Da, mislim da je to to, samo šteta što ne pišu mjere, nazvat ću ih sutra

Hvala ti..
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
A gdje ima za kupiti gumice za hidraulicki razvodnik, ove unutra su dimenzije 16mm unutrasnji promjer i 22mm vanjski, i zelene su boje
 

same1993

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
154
Ljudi molim za pomoc. Rjec je o deutz fahru 3570. Nije hidromat. Kombajn mi je na uzbrdici usporavo. Eh sada. Promjenio sam lamelu i pogonski remen jer je to dosta bilo poderano...no i kombajn i dalje usporava... Da li bi bilo jos nesta do varijatora ili? Malo zna bit pospricano po limovima od varijatora koda malo baci ulje
 
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
Pozdrav forumaši dali netko zna kako prebaciti reduktor na bubnju iz bržih u sporije. Probao sam prebacit iz jedne rupe vijak u drugu zarotirao ploču iza remenice za 180 stupnjeva i ništa se ne dešava.
 

gromil

Aktivni član
Tu od
19 Ožu 2013
Poruka
253
Ajd ako neko ima nekog iskustva sa Deutz Fahr M770 zamolio bih da ga podijeli ovde na forumu.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Sto te tocno zanima??

Ako kupis dobar primjerak i nastavis ga odrzavati onda je dobar, drlog nemoj kupovati jer djelovi kostaju.... Moj nije fahr, nego đuro, al to je sve isto.....mene osobno najvise zanima duro dakovic 1620
 

gromil

Aktivni član
Tu od
19 Ožu 2013
Poruka
253
Ma uopsteno me zanima sve oko rada i odrzavanja,na sta obratiti paznju, jer sam totalna neznalica a jedan poznanik planira prodavati jedan takav u naizgled super stanju radi kupovine vecega.Garantuje da netreba nista pipnuti na njemu osim podmazati.
 
Tu od
7 Svi 2013
Poruka
73
Pozz ekkipa.. Evo da se pohvalim kupljen je kombajn Deutz Fahr M 980,83 god. Inace kombajn je kupljen u 6 mj. ali nisam imao vremena biti na netu pa onda da se sad pohvalim...
Za sad sam pobrao oko 6h jecma 2 h zobi i 4h tritikala, nije bilo nikakvih kvarova i s tim da uzmem u obzir da sam prvi put u zivotu sel u kombajn-znaci pojma nisam imal hehehe
Slike cu uskoro postavit....
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Odlican strojcek. Jako mali potrosac. Nos dok znam da je prije tebe bio moj onda je jos bolji!!!!
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Ovo trosi 50 do 60 litara na dan. Sad imam deutz fahra 2385 on trosi malo vise,al ne pretjerano, s tim da ima sjecku.
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Da to je 4 cilindra, 75 konja. Povrsina ovisi koliko imas vozenja od zemlje do zemlje, a kod nas su mali komadi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh