• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr

SinišaD

Novi član
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
2
Pozdrav, je l' mi iko moze reci kakav je deutz fahr dx 3.50 s, sve me zanima, hvala
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Kolegi na m902 otisla ova capica na potisnoj ploči kvačila,
Gdje bi se moglo nabaviti?




Najgora opcija je kupnja nove potisne ploče koja je preko 2000kn,pa sad razmatra jeftiniju opciju.
Hvala
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Kao originalan deo kao takav ne postoji. Rešenje je jedino sa nekog rashodovanog kombajna ili ako neko prodaje rabljene delove od kombajna ili nova.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
To nam je jasno,zato pitam na forumu,možda netko od majstora zna gdje bi toga bilo;)
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Pozdrav u pitanje je 3580,danas ga upalio da počnem pripremat za žetvu i imam par problema,neće da diže grlo i ne radi mi ventilacija u kabini.Ne znam šta je problem izgleda da struja
zeza. 20200615_143656.jpg
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Za ventilaciju lako, ali problem je dok se ne diže. 😉
Osigurač, žica, prekidač... tim redom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh