• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz - Intrac

A

Alen

Guest
Slika010-1.jpg
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ne razumijem se bas u traktore, ali ovdje mi je nesto naopacke. Ili ovo i nije traktor? :)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Hehe :D
ovaj bas i nije neki,ali ima prijatelj jednog u puno boljem stanju. morat cu otic jednom poslikat pa da vidite sta je pila 8)
 
I

intrac df

Guest
Evo još jedan DF to je INTRAC 2002.Jeste to je moj traktor i to dobar,sa prednjim hidraulikom,kardanom,pogonom na sva
četiri kotača i sve ostalo što je potrebno Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link. Hotlink for forums
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Solidno izgleda, daj nabacaj još slika s raznih kuteva, iz kabine!!!

Koliko bi recimo koštao takav traktor?? :scratch
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
nikada nisam vidio tako sta "uzivo" jedin osa slika, a ovaj je super sreden 8)

kako se ponasa u polju?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Taj bi kod mene samo kosio, kosio, kosio....... :mrgreen: :blackeye
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
jako zanimljiv traktor! sve pohvale za tvog super si ga sredio
nego za cega ga koristis? sto radis sve s njime?
 
I

intrac df

Guest
Evo još jedne slike od INTRAC 2002 sa ralicom ja sam ga dobio dosta povoljno 3500 Eura,na njivi je isto dobar samo da je malo jači.Što se tiče posla radim sa njim sve,za košenje je pravi imam naprijed rotacionu kosačicu 2,8 m širina otkosa, vuče 2 brazde primetač,rotodrljače 2,5 m,pneumatsku sijačicu 4 reda.Brzina je oko 30 km/h,dosta posla uradim sa njim.Vi kako god hoćete ali ja još malo moram ići čistiti snijeg evo ga skoro je napadao. Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link. Hotlink for forums (1 ]
 
V

valtra_8550

Guest
intrac df kaže:
Evo još jedne slike od INTRAC 2002 sa ralicom ja sam ga dobio dosta povoljno 3500 Eura,na njivi je isto dobar samo da je malo jači.Što se tiče posla radim sa njim sve,za košenje je pravi imam naprijed rotacionu kosačicu 2,8 m širina otkosa, vuče 2 brazde primetač,rotodrljače 2,5 m,pneumatsku sijačicu 4 reda.Brzina je oko 30 km/h,dosta posla uradim sa njim.Vi kako god hoćete ali ja još malo moram ići čistiti snijeg evo ga skoro je napadao. Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link. Hotlink for forums (1 ]


2,5 m rotodrljaču?
na tih 50 ks?
 
I

intrac df

Guest
Znam da mu je velika ta rotodrljača ali ide već 4 godinu.Polako druga treća spora puno obrtaja i opet dosta uradi za moje potrebe.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
kako to ka nemaš naprijed neke gume s regima????
kak je u kabini tih ili glasan???
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Prednje gume mi se čini da čak nisu niti jednake, lijeva je s regama al izgleda potrošena, a desna je naka čini mi se ko sa cisterne, tj obična 11'' guma balonka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: čelastonka iliti dotrajalka :lol: :lol:
 
I

intrac df

Guest
Gume su naprijed iste veličine samo su dosta potrošene desna pogotovo.Veličina guma je 15.0/55-17 dosta široke a vrijeme je za tražiti druge za snijeg svejedno koristim lance i naprijed.U kabini je dosta glasan zato što je motor ispod same kabine
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
ajd ak ti nije problem malo slikati kak to iznutra izgleda.. :!:
nego ima on hidraulični volan????
 
I

intrac df

Guest
Ima hidraulični volan,hidraulika po četiri izlaza naprijed i nazad.Ima grijanje kao i ostali deutz motori zračno hlađeni.[url Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link. Hotlink for forums (1
 

Najnoviji postovi

Na vrh